Cześć.

Jako że liznąłem odrobinę programowania to postanowiłem wykorzystać to w pracy i wpadłem na aplikację która usprawni pracę dla wielu osób w firmie. Postanowiłem przekazać pomysł osobom na kierowniczych/dyrektorskich stanowiskach i pomysł został bardzo dobrze przyjęty. Jako, że w swojej pracy mam bardzo dużo obowiązków na stanowisku analityka danych to przekazałem, że projekt w praktycznie w 100% będę tworzył po godzinach pracy ale chciałbym aby w firma w ramach nagrody wysłała mnie na szkolenie z programowania. Mój poziom programowania nie jest zbyt wysoki i na pewno nie pozwala na zdobycie zleceń/pracy w zawodzie programisty i dlatego chciałbym aby ktoś pokazał mi drogę jak i czego się uczyć z związku z nauką programowania.

Przyznaję się od razu, że gdybym sam miał iść na takie szkolenie i zapłacić z własnej kieszeni to nigdy bym się na to nie zdecydował bo szkolenia takie nie są warte swojej ceny. Ale, że nie płacę nawet złotówki to warto byłoby to wykorzystać.

Wstępnie wybrałem kurs Codementors w Gdańsku bo program szkolenia wydaje się poruszać wiele zagadnień. Czy ktoś z was był na ich szkoleniu lub zna kogoś kto kończył ich szkolenie ? Czy rzeczywiście warto tam iść pomijając oczywiście wątek finansowy a skupiając się na wątku stricte jakościowym i merytorycznym.

Link do szkolenia poniżej:

https://codementors.pl/kursy/[...]wowe/junior-c-sharp-developer