Kiedy można zmienić kierunek studiów?

Odpowiedz Nowy wątek
Złoty Lew
2018-11-14 20:10
Złoty Lew
0

Tak, wiem że to może zależeć od indywidualnej uczelni, regulaminów itd. Mimo wszystko chcę tutaj się najpierw poradzić jak to zazwyczaj wygląda zanim będę uderzał z tym do dziekanatu. :)

A więc studiuję informatykę dziennie na wydziale X.

Sytuacja 1: Chciałbym przepisać się na dokładnie tę samą informatykę (program ten sam, przedmioty w semestrze te same) na tym samym wydziale, ale w języku angielskim. Jak sądzicie kiedy taka zmiana kierunku może się odbyć? Pod koniec dowolnego semestru, czy może pod koniec roku, a może od zaraz?

Sytuacja 2: Chciałbym przepisać się na informatykę na tym samym wydziale, ale na zaoczną. Program zaocznych jest trochę (ale tylko trochę) się różni np. fizyka może być w innym semestrze, itp. Jak sądzicie kiedy tutaj zmiana może się odbyć?

Dziękuję.

Pozostało 580 znaków

2018-11-14 20:20

Rejestracja: 6 lat temu

Ostatnio: 2 miesiące temu

Lokalizacja: Kernel

0

Najlepiej dopytaj się w dziekanacie.
Nie powinno być problemu z przeniesieniem się pod koniec semestru. Ważne, aby przedmioty się zgadzały, bo inaczej nie będziesz mógł zacząć nauki obecnego semestru. Tylko od ostatniego, na którym masz wszystko zaliczone. Dziekanat prawdę ci powie.


loop:
push 0FFFFFFFFh
call Sleep
jmp loop

Pozostało 580 znaków

2018-11-16 08:15

Rejestracja: 1 rok temu

Ostatnio: 1 dzień temu

0

Przeważnie istnieje możliwość przepisania się na studia zaoczne, czy zmianę kierunku (zazwyczaj gdy są miejsca) po semestrze. Chyba, że np. jak na UJ macie rozliczenie roczne to prawdopodobnie dopiero po roku i na konkretnych warunkach (sprawdź w regulaminie).

Pozostało 580 znaków

xd
2018-11-16 16:20
xd
0

uderzaj do dziekanatu ale wydaje mi się że przepisanie się na studia w języku ang jest raczej niemożliwe tam chyba masz wszystko do zaliczenia jeszcze raz

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0