Prowadzimy otwartą, open sourcową, niekomercyjną grupę edukacyjną dla pasjonatów programowania. Razem w grupie około 100 osób uczymy się programować (głównie Java i Kotlin ze Springiem i Androidem) w wolnym czasie.

Działamy wspólnie od 2016 roku. Praktykujemy TDD, SCRUM/KANBAN, git flow, code review. Mamy statyczną analizę kodu oraz własne Continuous Integration oraz repozytorium kodu na naszych serwerach.

Mamy obsesje na punkcie najwyższej jakości kodu!

Nie ustępujemy jakością procesu inżynierii oprogramowania ani tym bardziej jakością kodu nawet na krok w pełni profesjonalnym firmom. Stosujemy najnowocześniejsze technologie: Spring 5, Kotlin, Kafka, Docker, Akka, Cassandra, Lombok, Reactor, AspectJ i wiele innych. Programujemy nie tylko obiektowo, ale reż reaktywno-funkcyjnie.

Rygorystycznie przestrzegamy najlepszych praktyk i standardów, jak: Clean Code, Clean Architecture, testy jednostkowe, wzorce projektowe/integracyjne/architektoniczne i inne.

Gwarantujemy, że wszystko czego się z nami nauczysz jest normalnie wykorzystywane w komercyjnych firmach. Używamy pełni naszej praktycznej i zawodowej wiedzy do prowadzenia projektów w grupie. Od czasu do czasu robimy również mini wykłady na tematy poruszane na wewnętrznym Slacku.

Tylko od Ciebie zależy, jak wiele się z nami nauczysz! Wolisz pisać sam do szuflady czy w grupie seniorów którzy Ci pomogą, odpowiedzą na pytania oraz zrobią code review i powiedzą, jakie błędy popełniasz? Każdy dołączający dostanie osobistego mentora programowania, którego może o wszystko zawsze zapytać :)

A jeśli sam jesteś już seniorem, to u nas będziesz mógł zająć się projektowaniem architektury, doborem technologii, planowaniem projektu, integracją rozproszonych systemów agentowych i aktorowych jak też analizą API oraz team leadowaniem zespołu programistów. Sam będziesz odpowiedzialny za wystawianie i odpowiednie opisywanie zadań oraz ich weryfikację. Swoje dotychczasowe umiejętności techniczne wesprzesz miękkimi i managerskimi. Nigdy nie zatrzymuj się w rozwoju!

Link: ElenX