Czy warto uczyc sie reacta?

0

Tak jak w Pytaniu :)

0

Tak.

0

Zależy w jakiej perspektywie czasowej - jeśli będziesz go teraz używał to warto, za 5 lat być może już go nie być podobnie jak setek innych technologii więc de-facto strata czasu. Wszystko zależy jaki masz w tym cel - praca, hobby?

0

Narazje hobby kiedys moze praca . Ogolnie znam troche vue ale duzo rzeczy mnie w nim irytuje

0

No i ogolnie jestem back end devem zawodowo :)

0

Jak znasz Vue to warto się uczyć Reacta. Jednak jakbyś znał już Reacta to powiedziałbym, że warto się uczyć Vue.

Warto ogólnie poznawać wiele stron programowania.

duzo rzeczy mnie w nim irytuje

Jakie są to rzeczy?

0

Ja polecę angulara. vue i react mnie wkurzają a w angular.io czy angularjs tworze wszystko bez problemu :)

0

Angular troche spory

0

Czy warto się uczyć Reacta to pytanie z gatunku Java czy C#. Każdy framework czy biblioteka mogą cię nauczyć czegoś nowego - pytanie jak głęboko chcesz wchodzić w temat, albo w jakim celu zaczynasz naukę (szybko i płytko bo rozmowa kwalifikacyjna niebawem, czy głęboko bo interesują cię wnętrzności). Reacta warto się uczyć, tak jak Angulara, Vue i wielu innych technologii. To tylko narzędzia.

1

@psmyrdek ale żeby "narzędzie" poznać na poziomie takim by ci pozwolono w firmach projektować na tym samemu aplikacje potrzebujesz kilkumiesięcznego doświadczenia więc czy ja tam wiem czy to takie "narzędzie". Tak samo jak w php nie wyobrażam sobie by ktoś kto np ciśnie przez 2 lata w symfony, zatrudnił się w innej firmie jako senior do pracy przy zendzie. To tak niestety nie działa. Nie przy dzisiejszych kolosalnych frameworkach.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1