Witam.

Wpadłem na pomysł w mojej firmie aby usprawnić pewien proces który ułatwi ponad 50 osobom pracę i usprawni proces nad którym firma pracuje od 2-3 lat.

Powiem szczerze, programuję w VBA - poziom średniozaawansowany i od jakiegoś czasu próbuję coś pisać w C#.

Zacząłem pisać aplikację które usprawni ten proces i idzie mi dobrze ale zdaję sobie sprawę, że ani to pewnie jakieś górnolotne nie jest no i zgodne z dobrymi praktykami też nie. Ale nie o tym mowa. Skończyłem już sporą część aplikacji ale wiem że moja wiedza nie jest duża. Zaproponowałem firmie że napiszę tą aplikację ale w nagrodę zasponsoruje firma mi szkolenie z programowania. No i się udało. Dostałem budżet 5 tysięcy.

Chciałbym się was poradzić czy polecicie mi jakaś firmę szkoleniową gdzie będe mógł "liznać" podstaw no i czegoś więcej(nie oczekuję że po kursie będę wiedział wszystko no i oczywiście zarabiał 15k). Chciałbym aby dzięki szkoleniu moje podstawy były naprawdę solidne tak jak i sam kod. Reszty wraz z doświadczeniem jestem w stanie się przecież sam douczyć.

Polecacie coś z trójmiasta ? No i za bardzo nie chcę przekraczać budżetu. Bo wtedy będę musiał dopłacać z własnej kieszeni. Nie chcę również aby był to bootcamp w stylu w 10 dni nauczymy cię wszystkiego bo to sami wiecie.....

No i oczywiście interesuje mnie raczej język jakim jest C#.