Boom na programowanie a inne kraje

0

Czy w innych krajach programowanie przeżywa podobny boom co w polsce? Czy o prace jest coraz ciężej na skutek napływu coraz wekszej ilości kandydatów , czy to tylko polska przypadłość wynikająca ze słabości gospodarki oraz innych branż.

0

Indie - to jest chyba taka kolebka tego "boom". Wystarczy wejść na stackoverflow czy inne fora o podobnej tematyce i od razu można zobaczyć wiele tematów pisanych łamanym angielskim na temat sensu uczenia się technologii x w 2017 roku.

0

no tak , rozumiem kraje 3 swiata , rowijajace sie polska,indie itp a jak to sie ma w miejscach do ktorych potencjalnie mozna by wyemigrować żeby zdobyć jakieś doswiadczenie i być pozniej konkurencyjnym w pl - zachodnia i pn europa, stany,kanada,nowa zelandia&australia ?

0

Ale o co dokładnie pytasz? Czy jest tam robota dla koderów? Jest. Ale licz się z tym ze to nie takie eldorado jak w PL, gdzie programistów sprzedają na pniu i na start dostajesz 5-10x średnią krajową.

0

no pytam czy jest łatwiej czy trudniej znalezc prace nie majac doswiadczenia/wyksztalcenia. Oczywiscie będąc na miejscu a nie szukajac z pl.

0
Wybitny Szczur napisał(a):

no pytam czy jest łatwiej czy trudniej znalezc prace nie majac doswiadczenia/wyksztalcenia. Oczywiscie będąc na miejscu a nie szukajac z pl.

Przecież w pl teraz biorą ludzi praktycznie z ulicy.

0

To prawda @TestowyJanusz, mój kolega dostał pracę po jakichś 6 miesiącach programowania, a nie miał wcześniej z tym styczności.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0