Jak zrobić te aplikacje?

0

Siemka,
Mam rok doświadczenia w competitive programming, w miarę dobrze ogarniam algorytmy i struktury danych, pisałem w tym czasie w c++. Od miesiąca uczę się pierwszych jezykow obiektowych czyli JS, zrobiłem już parę prostych gier (asteroids,pong,bomberman) bez frameworków itp, JS i html(canvas).
Teraz zastanawiam się co dalej, osobiście chciałbym zrobić jakąś aplikację której bym używał ( program który pobierałby mi napisy do filmów, kalendarz który się sam aktualizuje i pobiera informację z różnych stron o zbliżających się konkursach programistycznych ). I tutaj mam pytanie czego się uczyć, a dokładniej w jakim języku się pisze wgl coś takiego. Jeśli ktoś ma do polecenia przy okazji jakiś darmowy kurs związany z tematem, bardzo chętnie. I jestem też ciekaw waszej opinii czy już czas żebym wchodził w jakieś aplikację czy jeszcze chwilę posiedzieć w tworzeniu jakiś animacji, gier, poznawaniu języków obiektowych?
Z góry dzięki

0

Pisać takie coś można w czymkolwiek co ma sensowne biblioteki. Python, Java, C# - nie ma to znaczenia. Osobiście polecam Pythona ze względu na to że jest świetny do szybkich prototypów.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1