Czy warto się uczyć PHP?

0

bo jestem na koncu 1 roku studiow i nie wiem co dalej, jestem slaby z agorytmowania , nie jest łatwiej na php ?czy jest praca po tym, itd , itp, ...

0

Tak, programiści PHP mają łatwiej. Jarek powiedziałby, że są gorszego sortu. Robią zazwyczaj wizytówki, a tam żadne wyszukane algorytmy nie będą potrzebne. Praca jest i to sporo, w zakładce Praca czeka ponad 200 ofert.

0

a html 176 ofert, więc też warto pamiętać

0

Jest po tym praca ale wiecej zarobisz w biedronce

2

lepiej na spawacza iść

0

Tak, to prawda Biedronka płaci bardzo dobrze i ma jeden z najbogatszych pakietów socjalnych na rynku. Niech tylko wspomnę o pakietach "Narodziny z Biedronką" czy "Razem zadbajmy o zdrowie" i jest tego więcej.

0

też pewnie takie rosnące zainteresowanie, podobno ma być kurs weekendowy na "programowanie na kasie" z patronatem biedronki właśnie, zainteresowanie jest spore, wystarczy podstawowa znajomość operatorów

0

pytam sie powaznie, mozecie powiedzieć poważnie?

0

jest tu jakiś programista php?

0

bartek164 weź przeglądnij zakopane tematy odnośnie php i dowiesz się, że można w tym pisać i nieźle zarabiać. Jeżeli masz wątpliwości to sprawdź oferty pracy. Jeżli uważasz, że coś jest dla Ciebie za trudne i z tego rezygnujesz, to nie jest życiowa postawa, którą warto szerzej komentować ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0