Jakie studia we Wrocławiu?

0

Siema, w tym roku piszę maturę i chciałbym studiować informatykę i z tego co czytałem na forum tym i innych to świetną opcją jest TCS na UJ, tylko, że trochę mi zależy żeby studiować we Wrocławiu także byłbym wdzięczny jeśli ktoś podsunąłby jakąś propozycję z Wrocławia najlepiej na poziomie zbliżonym do TCS o ile w ogóle tam jest informatyka godna uwagi, bo w sumie to na żadnym forum nie widziałem żadnych postów odnośnie informatyki we Wrocławiu. Tak przy okazji to mógłby ktoś wytłumaczyć dlaczego na forach mówi się, że TCS jest świetny a w rankingach .. w sumie to przeglądam tylko czołówki rankingów i tam go nie ma.

1

@xSztamurda patrzysz chyba na złe rankingi. TCS podobnie jak MIMUW jest wysoko w "rankingach" zawodów algorytmicznych ;)

1
xSztamurda napisał(a):

byłbym wdzięczny jeśli ktoś podsunąłby jakąś propozycję z Wrocławia najlepiej na poziomie zbliżonym do TCS

Nie jestem z Wrocławia, ale UWr to chyba bardzo dobry wybór? Mają tam taki kierunek jak ISIM, czyli coś w rodzaju JSIM na MIMUW.

Tak przy okazji to mógłby ktoś wytłumaczyć dlaczego na forach mówi się, że TCS jest świetny a w rankingach .. w sumie to przeglądam tylko czołówki rankingów i tam go nie ma.

Ranking Perspektyw ma mocno dziwną metodologię i pamiętam że raz im wyszło, że informatyka na GGiOŚ AGH była wyżej, niż ta z IET ;) Oni np. w "preferencjach pracodawców" uwzględniają tylko zatrudnienia w Polsce, więc jeżeli wysoki % absolwentów jakiegoś wydziału dostaje dobre prace czy staże za granicą, to w tym rankingu najprawdopodobniej będzie nisko.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0