Studia na Uwr co i jak?

0

Mam do Was kilka pytań :)

  1. Czy matura podstawowa na poziomie 70% i informatyka rozszerzona na poziomie 60% wystarczą by dostać się na informatykę?
  2. Czy jesli zloze papiery na 2 uczelnie i na jedna nie dostane sie w 1turze i na drugiej dostane sie to czy moge zlozyc papiery na tej 2 i ewentualnie pozniej gdybym dostal sie na ta pierwsza w 2 lub 3 turze zaniesc tam dokumenty i studiowac na tej pierwszej?
  3. Jakie ksiazki polecanie do nauki analizy matematycznej i logiki? Jestem zdeterminowany na tego inżyniera i chcę pouczyć sie samemu przez wakacje żeby później nie gonić ;-)
1
  1. Skoro taki jesteś zdeterminowany to nie zadawaj głupich pytań jak w 1) tylko znajdź progi z poprzednich lat
  2. Różnie bywa, zwykle uczelnia wymaga przyniesienia oryginałów świadectw żeby sie wpisać na studia. Teoretycznie możesz tak zrobić, ale może to być trudne, bo zaniesiesz świadectwa na uczelnie 2 a potem możesz nie móc ich odzyskać w czasie wakacji żeby wpisać sie jednak do 1.
0

Rozumiem Twoje zdenerwowanie odnośnie punktu 1. Niestety na Uwr nie ma progów i liczyłem bardziej na to że ktoś da mi do porównania wyniki jakie osiągnął na maturze i się dostał.

Co do dokumentów.. Wymagają jedynie kserokopii i oryginału do wglądu w celu poświadczenia oryginalności więc myślę że może by dało radę wolałem się jednak upewnić ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1