Projekt na studia

0

Witam szanowne grono,
jestem na 1 roku studiów, kierunek informatyka stosowana. Dostaliśmy niedawno zadanie wykonać projekt w zespołach do końca semestru. Problem jest w tym, że mamy jak najszybciej podać tematy i ogólny pomysł na projekt. Jednak żaden z osób w teamie, nie ma pomysłu co moglibyśmy stworzyć. Coś co zadowoli wykładowce (średniowymagający) a przy okazji nie będzie trzeba przewertować kilka ton książek, ponieważ nasza grupa nie jest zbyt zaawansowana. Prosiłbym o propozycje projektu wraz z zarysem jak podejść do tematu. Może ktoś robił projekt na 1 roku i ma fajny pomysł ? Myślałem nad zrobieniem aplikacji do sterowania dronem przez telefon na androida jednak nie wgłębiłem się jeszcze w temat

2

Im dalej od hardware tym lepiej, szczególnie jak wszyscy jesteście w temacie "zieloni". Bierzcie coś stricte softwarowego. Jak już coś chcecie mobilnego to pisałem kiedyś na studiach np. "zdalną myszkę" -> sterowanie kursorem za pomocą zmian położenia telefonu (tzn przechylania telefonu w różnych kierunkach), trochę jak taki ubogi kontroler do Wii ;)

0

@aktoto ten przedmiot to narzędzia programistyczne. Ale nie mam się ograniczać do jakiejś konkretnej technologi, języka. W sumie temat dowolny, od aplikacja dla alergików do zrobienia gry.

0

Reasumując - macie napisać dowolny projekt na dowolny temat w dowolnym języku/technologii. Szukacie jeszcze pomocy na forum w poszukiwaniu tematu ... ? Może po prostu zlećcie komuś to.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1