Poszukuje stron typu eduweb.pl, videopoint.pl

0

Witam

Szukam stron takich nowoczesnych stron typu : eduweb.pl , videopoint.pl które oferują płatne materiały do nauki programowania ( video lekcje ).
Tylko zależy mi na tym by kursy nie były takie stare tylko niedawno utworzone...

Chodzi mi o polskojęzyczne kursy programowania

1

video, polskojęzyczne - strata czasu

0

czemu?

0

bo jezykiem oficjalnym w programowaniu jest angielski. Nikt nie tlumaczy nowosci na jezyk polski bo nie ma takiej potrzeby.
A video przewaznie robia ludzie (nie zawsze, ale przewaznie) ktorzy nie wiedza o czym mowia (jezeli chodzi o takie tutoriale...)

0

nie słuchaj, żadna strata. to Ty określisz po przerobieniu danego kursu, czy Ci się przydał. tylko dobrze wybieraj, prześledź spis lekcji, porównaj. oprócz wymienionych przez Ciebie znam jeszcze strefę kursów. osobiście preferuję eduweb, może płacisz trochę więcej, ale kursy wybranych lektorów są bardzo dobre, np. te dotyczące JS czy Pana Grzegorza. sam musisz wybrać i zdecydować. też nie wszystko warto zakupić z takich kursów, np. podstawy są w sieci za darmo, ale jeśli chcesz mieć kompletny pakiet i wszystko w jednym miejscu, to polecam. szczególnie jeśli zaczynasz przygodę z programowaniem i jesteś zielony.

1

Pluralsight jest darmowe na pół roku albo rok.

0

Na eduwebie masz kursy dotyczące programowania stron w HTTP i Javie, te dwa języki powinny Cię zainteresować. Tak jak napisał kolega wyżej: "kursy polskojęzyczne to strata czasu bo główny język programowania to angielski". Moim zdaniem nie, można się nauczyć i tak i tak. Lepiej chyba jak ktoś tłumaczy w naszym ojczystym języku niż po angielsku. Pozdrawiam :)

0

Jeśli chodzi o eduweb'a to tam ciągle kursy są odświeżane, nowe dodawane. Ja od nich uczyłem się Photoshopa i Ilustratora już ze 2 lata temu, w ubiegłym roku PHP, HTML5, siedziałem oczywiście wcześniej przy poradnikach z sieci, ale jednak nie umywają się one do profesjonalnego szkolenia.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0