Zły wybór szkoły

0

Cześć mam do was zapytanie,głównie chodzi mi o to ze mam dylemat co do szkoły do ktorej chodzę,niby wszystko spoko,przedmioty zawodowe pozdawane,oceny tez nie są złe,tylko rzecz w tym ze ten profil mnie w ogóle nie interesuje,nie mam zamiaru wiązać z tym przeszłości
Z chcecia poszedlbym na inny typu informatyka,poniewaz orientuje sie w tym , dzialam w tym od paru lat od siebie,webdesign,seo,programowanie,grafika itp. tylko problem jest w tym ze musiałbym zaczynać od 1 klasy 2 semestru,a aktualnie jestem w 2 klasie 2 semestru profil: mechanik, czy nie straciłbym zadużo po zmianie ? dzieki z góry i tak zdaje sobie sprawe ze troche zapóźno se o tym uświadomiłem.

1

Jesteś młody to czymże jest 1 rok?

2

Nie widzę sensu. I tak cię informatyki nie nauczą w szkole. A znajomość mechaniki może się kiedyś przydać. A jeśli planujesz studia to już w ogóle bez sensu pomysł bo całe technikum nadrobisz w 1 semestr.

0

To co chcesz zrobić jest głupie, skończ mechanika i szukaj pracy/studiuj. TI nie nauczy cię prawie niczego, na grafice przerobisz parę zdjęć w Gimpie, a na programowaniu dojdziesz może do podstaw programowania obiektowego. Materiał z programowania przerobisz w parę dni jak ci się będzie chciało, nie potrzebujesz do tego technikum informatycznego. Wiedzy praktycznej praktycznie nie zdobędziesz a praktyki w 3 klasie to ściema, szkoła wielu uczniów wyśle przymusowo do urzędów gdzie będą najwyżej podłączać nowe komputery urzędasom.

0

Czarny Orzeł ma rację, co prawda nie chodzę na Informatykę, ale mam podgląd na to, co się dzieje i z to jest czysta pamięciówka - uczenie się na pamięć tysięcy IEEE, specyfikacje, role mostków na mb, kartkówki z programowania na kartce, skrypty do konsoli, z programowania c++ to podstawy- pętle itp, jeszcze tam css robią.

0

Ciśnij ostro matmę+programowanie na własną rękę albo zmień na LO.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0