Kurs C# - Grupa Madagaskar zaprasza!

2

Witajcie, chciałbym wam zareklamować coś co znalazłem w internecie, a jest niezwykle przydatne, to "coś" to Grupa Madagaskar. Naprawdę zajefajny zespół programistów, którzy uczą jak programować (przynajmniej podstawy), zapoznajcie się z poniższym zdjęciem, które wszystko opisuje:

Madagaskar.jpg

webs.jpg

Jeśli chcielibyście dołączyć do danego projektu, zapraszam poniżej.

https://docs.google.com/docum[...]V4QacKwwZ5r0/edit?usp=sharing

Ps: Jeśli nie przekonało was samo zdjęcie macie tutaj link do filmu rekrutującego:
https://www.youtube.com/user/ProjektMadagaskar/videos

http://madagascar-team.pl

Console.WriteLine("Stay with us! :)");
0

Tak, ponieważ ten projekt ma perspektywy, a co kwartał (co trzy miesiące) każdy członek (nieważne czy to uczestnik kursu, programista, czy zespół wsparcia) głosuje czym ma się projekt zająć. Na dzień dzisiejszy jest to między innymi reklamowanie projektu. Może i nie ma lektora, ale co przeszkadza puszczenie sobie własnej motywującej muzyki w tle i uczenie się programowania. Chciałbym podkreślić, że każdy członek ma udział w tym przedsięwzięciu, nie ma opłat, żadnych haczyków. Jest to od programistów dla programistów, na takiej samej zasadzie działa przecież ta strona. Lektor będzie w przyszłości na pewno! :)

0

@refresh

1

Dołączyłem do projektu. Na początek traktuję to jako przysłowiowy bicz - taki mobilizator w celu zmaksymalizowania wysiłku i przekierowania wolnych zasobów w kierunku realizacji wyznaczonych celów. ;)

0

"mobilizator w celu zmaksymalizowania wysiłku i przekierowania wolnych zasobów w kierunku realizacji wyznaczonych celów" :O

Jesteś zwycięzcą!

0

Proszę was, atakujcie problemy, a nie ludzi :). Zapraszamy do kursu, nabór nadal trwa!

0

Mam dla was kolejną grafikę zachęcającą do korzystania z kursów grupy madagaskar!

webs.jpg

0

@odświeżam

Zapraszam jeszcze raz serdecznie do naszego kursu! Dalej są wolne miejsca!

0

Cześć
Mam zainstalowany Microsoft Visual C# 2008 Editon. Czy to jest środowisko wykonywania warsztatów?

0

Witaj bus45, informuję Cię, że warsztaty ( a dokładnie tutoriale znajdujące się w warsztatach ) opierają się na "Microsoft Visual C# Express 2010", ale to wcale nie oznacza, że nie może to być starsza wersja. Nic nie stoi na przeszkodzie w używaniu wersji z roku 2008, natomiast jeśli tak bardzo chciałbyś mieć to samo środowisko oprogramowania to proszę bardzo (ponieważ ta edycja programu jest udostępniona przez microsoft w formie darmowej): http://www.visualstudio.com/p[...]-studio-vs#DownloadFamilies_4

Pozdrawiam, rafek1241 :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0