edukacja techniczo-informatyczna

0

Studiuje ktoś na tym kierunku edukacja techniczo-informatyczna? A może to ktoś studiuje na uniwersytecie rzeszowskim? Jak to wygląda i co można robić po skończeniu takiego kierunku?

0

co można robić po skończeniu takiego kierunku?

To zależy od ciebie. Można iść do łopaty/szczoty lub można iść do dobrej pracy jako programista, ew. elektryk czy jakiś specjalista odnośnie elektroniki czy czegoś. To zależy jakie będziesz miał umiejętności po skończeniu takich studiów.

0

Znam dużo osób, które są w trakcie.. zazwyczaj to są osoby, które są za słabe na informatykę.. ale nie zawszę, są też osoby które wiedzą po co tam poszły. Możesz być na przykład nauczycielem w gimnazjum idąc po linii najmniejszego oporu, grafikiem albo możesz się trochę przyłożyć i zostać programistą.

0

edukacja techniczo-informatyczna? Brzmi groźnie [rotfl]

0

Możesz "uczyć" techniki i informatyki w gimnazjum.

0

U mnie strasznie namawiali osoby z informatyki, żeby poszły na ten kierunek, bo prawię wymierał.. I poszło sporo osób, przepisywali im prawie wszystkie przedmioty, poza tymi typowo technicznymi i humanistycznymi.. a i na te przedmioty chodzili po 5 razy w semestrze, ale to nie przeszkadzało wykładowcom.Ważne, że ktoś był i kierunku nie musieli zamykać:)

0
autor napisał(a)

Tutaj plan zajęć: http://www.univ.rzeszow.pl/wmp/technika/rozklady_st/1L_d%20lutowy.pdf

No ja nie wiem, czy ktoś po takiej dawce chemii, mechaniki i materiałoznawstwa będzie chciał zostawać programistą, jak niektórzy tutaj sugerują. ;)

To jakiś multidyscyplinarny kierunek, i na tej podstawie sądzę, że raczej wszystko jest tam nauczane na niezbyt specjalistycznym poziomie. Raczej ani w mechanice, ani w informatyce się po tym sukcesu nie odniesie, ale na bycie nauczycielem wystarczy. Jak ktoś widzi swoją przyszłość w szkole, to może być dobry wybór, w innej branży kariery po tym raczej nie będzie.

0

Ym. Na tym planie jest więcej psychologii niż informatyki :D A serio - taki rozstrzał zagadnień, że faktycznie - możesz robić po tym wszystko, co tylko zechcesz, łącznie z opcją - iść na studia.

0

Szkoda, że jeszcze religii i wuefu nie dali... Co to w ogóle ma być? Do czego te studia mają przygotować? Bo ja tu widze co najmniej kilka dziedzin, które za fiksa do siebie nie pasują... Po tym kierunku zrobi się taki burdel w głowie, że jedynym wyjściem jest zostać programistą... :P

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1