Obsługa USB w Delphi

0

Jak w temacie - czy ktoś rozgryzał to?

A może trafiliście na jakiś gotowy komponent, wzorem tych obsługujących RS232?

P.S.
Wyszukiwarka wymaga 4 znaków minimum więc sorki jeśli temat już gdzies się pojawił.

0

Książka Helion: RS 232c Rozdział 10.
MSDN Transmision USB
Google USB in Delphi

[soczek]

0

Wyszukaj w Google pod hasłem:
delphi usb site:4programmers.net

0
Szczawik napisał(a)

Wyszukaj w Google pod hasłem:
delphi usb site:4programmers.net

No i co to ma niby dać? Czy to jest twoim zdaniem rozwiązanie problemu? Nauczice się wreszcie drodzy hakerzy udzielać odpowiedzi na postawione pytanie, a nie nabijać sobie posty - zeby potem chłopakom z osiedla się chwalić ile to już nie doradziliście "lamerom" i jacy to wy nie jesteście zajefajni !!!!

Sam sobie powyższą wskazówkę wklep w googlach, wyszukaj rozwiązanie i podaj linka lub treść CFANIAKU !

0

To tobie powinno zależeć na odpowiedzi a nie nam

0

Dziękuję za podpowiedzi. Tyle, że tutaj chodzi o obsługę USB. Wszystko co dotyczy RS232 jest bezużyteczne.
Tak przy okazji, w internecie jest niby dużo na ten temat, ale tak naprawdę nic co by można było wykorzystać. Jeśli już coś się znajdzie związanego z obsługą USB to są to komponenty płatne (tak jak w linkach, które podaliście), ale nic od strony kodu.
Dlatego też mój poprzedni post z zaprzestaniem tego denerwującego zwyczaju odpowiadania - "poszukaj w google, potem pytaj" itp. Jeśli już ktoś pisze posta związanego z jakimś problemem to dlatego że liczy na konstruktywną pomoc, bo gdzie indziej jej nie może uzyskać - zresztą to jest chyba ideą forum, bo co kilka głów to nie jedna!! PRAWDA?!
I na koniec ostatnia uwaga do "hakerów" - drodzy chłopcy, raz jeszcze to powtórzę, najpierw sami znajdźcie rozwiązanie w googlach, zobaczcie czy się nadaje i dopiero jeśli tak - napiszcie to swoje bezużyteczne zdanie (a jeśli już straciliście czas i poszukaliście oraz udało wam się znaleźć rozwiązanie - to takie trudne nacisnąć CTRL+C i CTRL+V (ps:to oznacza kopiuj i wklej ze schowka-nie musicie specjalnie szukać w googlach :-P ) i zapodać link do rozwiązania problemu?).

Jeszcze raz dziękuję tym, którzy podchodzą do sprawy poważnie. Co prawda to nie jest chyba miejsce na tego rodzaju wywody, ale akurat tą stronę odwiedza mnóstwo ludzi szukając wsparcia dla USB pod Delphi (m.in. ta strona pojawia się w googlach) więc potraktujcie ten post jako manifest wszystkich tych, którzy tutaj wchodzą z nadzieją znalezienia rozwiązania problemu, a potem i krew zalewa jak czytają POSZUKAJ W GOOGLACH :-[

0

VEN na moderatora!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1