[delphi]Nie pokazywanie programu na psku zadań

0

Wiem, że było ale nie moge znaleŹć. Jakby ktoś przypomniał jak zrobić by działający program nie pokazywał sie na pasku zadań. Ewentualnie również w procesach. Z góry dzięki za pomoc.

0

Dobra z paskiem zadań sobie poradziłem. To teraz mam pytanie jak zrobić by ukryć w porcesach? Czyl żeby nie pokazywał sie jak wcisne Ctrl+Ałt+Del

0

koles! oba pytania juz byly miliooooony razy [!!!]
http://4programmers.net/Forum/viewtopic.php?id=39079
zanim zadasz glupie pytanie, to poszukaj czy juz tego nie bylo :[

0

A po co sie denerwujesz. Z kilku powodów twoja wypowiedź nie miała sensu:

  1. Jakbyś przeczytał dokładnie co napisałem wiedziałbyś, że już szukałem. Nawet sam sie kiedyś dopisywałem do jednego z tych wątków ale jakoś dziś wpisując np. "pasek zadań" w wyszukiwarce na forum odpowidzi nie znalazłem. Jak nie wierzysz to przejrzyj co wyskakuje: http://4programmers.net/Forum/search.php?q=pasek+zada%C5%84&t=AND&f%5B%5D=15&f%5B%5D=1&mode=topic&sort=id&order=DESC&o=text&limit=0

  2. Po co tracisz czas jak taka bezcelowa wypowiedź nie daje ani mi ani tobie porzytku. Nie zmobilizuje mnie do niczego. Wiem, że masz racje i powinienem pewnie dłużej szukać ale z jakiś najwyraźniej powodów tego nie robie.

Więc prosze nie trać czasu jak nie chcesz pomóc i nie odpowiadaj w stylu: "Było! Szukaj!" bo to naprawde nie działa w żaden sposób. Ale i tak dzięki, że zajżałeś do mojego wątku :)

0

Ale prawdą jest że było i trzeba szukać ;) Na pewno o ukrywaniu z paska zdań było i jest w FAQ. O liście procesów też:
Jak usunąć moją aplikację z listy znajdującej się po naciśnięciu klawiszy Ctrl Alt Del

Tylko dla Windows 9x/ME. Dla NT nikt jeszcze nie podał na forum chyba satysfakcjonujących rozwiązań.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1