[Delphi] Wypakować archiwum RAR

0

Wiem że podobne tematy już były ale mi ani jeden nie pomógł.

Próbuje rozpakować archiwum winRAR, znalazłem coś takiego jak UNRAR.dll, do tego VCL RARArc. Niby wszystko ok, testowało archiwum, pokazywalo liste plików, ale przy rozpakowywaniu wywalało że w archiwum jest nieprawidłowy komentarz i nie rozpakowywalo dalej. Znalazłem inną wersje ale podczas instalacji coś namieszalem i VCL nie chce mi sie zainstalować mam ogólnie same błędy.

Potem próbowałem zainstalować "Common Archiver Kit v.1.0.37" . Ale podczas instalacji wywala mi że nie może znaleźć 'Fcntl.dcu' (mam delphi 7 personal).

Następnie chciałem "Dynamic Linking Unrar.dll Wrapper Thingie". Tutaj z kolei przy instalacji tego komponentu wywala mi że nazwa unitu nie zgadza sie z nazwą pliku, faktycznie nazwa unitu to RTDUNRAR_X.pas a w środku już same odwołania do RTDUNRAR. Nie wiem co mam zmienić...

Na koniec pozostał RTdUnrar v.0.2aX . Wygląda na przyjazne narzędzie. Przyjemnie i bez warningów zainstalowal sie komponent, klade na forme, opcji nie zawiele, kopiuje UNRAR.DLL do katalogu z projektem, ustawiam tak jak w załączonym FAQ. Na początku mam kilka AV i errorów ale to z mojej winy. W końcu ustawiam wszystko tak jak trzeba, metoda Extract zwraca mi 10 co w FAQ oznacza:10 : archive was processed correctly. So, when you finish an unpacking sequence, list sequence or test sequence, 10 is the one that pops up !Nawet OnError wyrzuca:End of archiwe. All done!A nic nie wypakowuje!?
Ja już sie poddaje... Ktoś poradzi na to ostatnie?

0

Może to nie wina komponentu, ale Twoja? ;P

Sprawdziłeś wszystkie ścieżki (może ścieżka jest niepoprawna, a komponent nie wywala błędu i się wydaje, że wszystko jest ok?)?

Najpierw sprawdź kod programu, a potem komponentu :)

Sorry, że moja odp nie jest dokładna, ale nigdy się nie zajmowałem tymi komponentami, ba, w ogóle rozpakowywaniem ;)

0

Ścieżka jest dobra, robiłem wszystko zgodnie z załączonym FAQ. Tam jest ledwo co 5 opcji, nie wiem co jest nie tak, bede musiał pogrzebać w kodzie komponentu...

0

A czy to w ogóle rozpakuje twoje archiwum, starszą wersją rara nie rozpakujesz nowszej

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1