Tabelka do html

0

Jak mogę zrobić tabelę w delphi do mojego programu HTML. Np. gdy wpiszę w jednym edicie (kolumny) 8 i w drugim(wiersze)7 aby wstawiło odpowiedni kod????

Pierwsza wersja mojego programu(Web Maker 1.05) była publikowana w gazecie

0

odpowiednia pętla for

for i := 0 to [wpisana liczba wierszy] do
[dodaj tekst ]
for j := 0 to [liczba kolumn] do
[dodaj </td>]
[dodaj </tr>

już. mniej więcej takie coś.

PS. co to za gazeta jeśli można wiedzieć?

//a nie widziałem tego w Chipie :) A szkoda, że się nie da ściągnąć, zobaczył bym...

0

Gazeta Chip mam nawet stronke www.gghubka.prv.pl tylko nie kompletna i nic się nie da ściągnąć a najnowsza wersja programu będzie konkurować z paj***kiem

0

Tą stronkę robiłeś tym swoim programem? Bo jeśli tak, to się nie umywa do pajączka, jak nawet kodowania nie jest w stanie poprawnego dać. O wszelkich błędach w stylu <> obok logo 4p nie wspominając. No i fakt, że to logo jest tak rąbnięte może powodować, że ludzie będą 4p kojarazyć z Twoim programem. A to może paru osobom się nie spodobać. A no i jeszcze jedno pytanko: Jak nie potrafiąc napisać zwykłej pętli (no, dwóch) chcesz stworzyć program konkurujący z Pajączkiem, który od wielu lat jest jednym z najlepszych polskich Web'owych edytorów i jest tworzony przez człowieka, który trochę lepiej zna się na rzeczy? Wybacz, że tak Cię ochrzaniam, jak programu nawet nie widziałem, ale coś mi się nie widzi jego konkurencyjność :/
P.S. Oczywiście nie wspominając faktu, że od dłuższego czasu do tworzenia stron WWW korzystam z NSP, nie z edytorów typu Pajączek - są za ciężkie i dość niewygodne.
//Dostałem cynk od Ktosia, że odpowiedź na mojego posta była niekulturalna. No w związku z tym polecam ponownie lekturę wątku "Zanim coś napiszesz - CZYTAJ TO!".

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1