Indy 9 do Delphi 7 PE

0

Witam, mógł by mi ktoś udostępnić działające indy 9 do delphi 7 personal w exe? Bo znalazłem jedno ale nie działa, bardzo proszę o pomoc.

0

zainstaluj sobie Delphi 7 Enterprise.... Delphi personal to tak jak by "skrócona" wersja delphi enterprise... w Deplhi 7 Enterprise masz po zainstalowaniu od razu cały pakiet Indy i mnuuuuustwo innych komponentów, których nie ma w PE... a co do komponentów internetowych to oprócz pakiety Indy masz tam jeszcze inne fajne komponenty internetowe np. TWebBrowser dzięki, któremu możesz w prosty sposób stworzyć przeglądarke internetową....

Delphi 7 Enterprose do ściągnięcia stąd:
http://****/delphi-2007*****

w ósmym poście tego forum co zamieściłem linka jest do ściągnięcia to delphi

0

Piga ty jestes jakis ułomny :) ......
po 1 . enterprise yhy fajna rzecz ale nie darmowa :)
po 2. dajesz linki do pirackiego uploadu ...
po 3. mnuuuuustwo ? kup sobie mozg bo na enterprise to cie na pewno nie stac

0

ja tam wole personal, szukam tylko indy ;]

0

@hahahaaaaa - ja ułomny ??? właśnie się zbłaźniłeś -.- a sprawdzałeś te linki ??
to teraz ci coś grzecznie powiem...

 1. na PEB.PL jest dużo linków do DELPHI 7 ENTERPRISE !! sam kiedyś stamtąd ściągnąłem!!!
 2. wcześniej miałem wersje PE, a po zainstalowaniu ENTERPRISE mam 3 może 4 razy więcej komponentów !!! hahahaha i mi tu kitu nie wciskaj !! .. [glowa]
  po zainstalowaniu Enterprise ma się od razu cały pakiet Indy, Dużo innych komponentó internetowych, komponentów do robienia baz danych i w cholere innych komponentów do robienia "czegoś innego" !

aha i piszesz mi że daje linki do pirackiego uploada... ja dałem link do forum PEB.PL na którym znajdują się linki do downloadu... ja nie dałem linku do downloadu [rotfl]

p.s. normalnie jak przeczytałem twojego posta to myślałem, że w gadzie się zleje [rotfl]

PSYCHO - z tymi Indy to jest różnie... kiedyś na wersje PE udało mi się ściągnąć dobre INDY, ale później jak zrobiłem formata dysku i znowu chciałem indy ściągnąc na PE to mi same błędy przy instalacji wyskakiwały, a ściągnąłem z wielu miejsc i zawsze były jakieś błędy... mówie ci zainstaluj sobie Enterprise bo to jest to samo delphi, to samo programowanie, ten sam wygląd tylko, że masz duuuużo dodatkowych komponentó :)

0

Są na stronie domowej Indy nie korzystałem nigdy z wersji personal i nie wiem jak tam jest z instalacją komponentów.

http://www.indyproject.org/downloads/Indy_9_00_17_src.zip

0

ściągałem kiedyś indy z tej strony co kolega powyżej link zamiescił.... niby dobre ale jak sobie ściągnąłem dodatkowy komponent THGG to ten komponent mi nie chciał działać bo same błędy się przy kompilacji pokazywały związane z błędami w pakiecie Indy... a po zainstalowaniu Enterprise wszystko mi śmiga elegancko :)

0

@Piga: Masz szczęście że nie jadłem kanapki....

 1. Piracisz i zachęcasz do piractwa. To ze nie dałeś bezpośredni linków nie zmienia faktu, w dodatku treść kolejnego postu jest jasna.
 2. D7 to archeologia - Delphi to IDE, a IDE jest po to by robić szybko i wygodnie, BDS czy VS - ich używaj, darmowe wersje mogą więcej niż ten dziadek, połowa pisania mniej.
 3. Więcej komponentów? Weźmy choćby i SpinEdit - fajny bajerek, lubię go, minuta roboty i masz własnego. Komponenty to nie konieczność - to wygoda. Ostatnio w szkole zaszpanowałem i zrobiłem formę bez formy, nic trudnego w VCL - zrobienie przycisku na formę to kilka linijek prostego kodu.
 4. Co do błędów z Indy
  a) da się ściągnąć tylko dobre - ze strony producenta - jedyny właściwy sposób
  b) błędy po instalacji? Miałem kiedyś, przeczytałem instrukcję jeszcze raz i zainstalowałem dobrze.
0

Tu masz opisane co i jak:
http://4programmers.net/Delphi/FAQ/Sieć/Jak_zainstalować_komponenty_INDY
a tutaj bezpośredni lik do instalki INDY 9 (wersja exe)
http://rapidshare.com/files/305920265/indy9.0.19_d7.exe

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1