Blokowanie komputera.

0

Witam, czy w delphi jest możliwość "zablokowania"komputera??
zablokowania jest w cudzysłowie... dlaczego? nie chodzi mi o zawieszanie komputera (to było coś w 100-tu trikach delphi - czy cos takiego...), ale o to, że powiedzmy jest włączony program, i nic się nie da zrobić... (zminimalizować go itd...) i tylko jeżeli wyśle (sockety sie kłaniają ;]) z drugiego komputera komendę to się odblokuje... z wysyłaniem nie ma problemu, bo to jest banał... ? ??, ale zeby był cały ekran np. czarny i żeby na środku był tylko jeden napis... ?

0

najlepiej chyba zablokować myszkę i klawiaturę :) i masz podobny efekt

0

no dobra... :P w 100Trick-ach jest blokowanie myszy/klawiatury... ale nie da się odblokować ;] zna ktos jakiś inny sposób ??

0

czyzby kolejny trojan :>

0

no dobra... :P w 100Trick-ach jest blokowanie myszy/klawiatury... ale nie da się odblokować ;] zna ktos jakiś inny sposób ??

Tak. Zresetować kompa heh.

0

nie, nie trojan :) program na własność do obsługi (czasy itd) kawiarenki internetowej... poza tym nie pisze trojanów (są ble :P) i przynoszą innym niekorzyści ;] Większość takich programów (jak np. najpopularniejszy:CafeSuite) kosztuje banalne sumy (np. na 1 komputer licencja to 80 zł... kawiarenka ma 5 komputerów + serwer (160zł)
wszystko to ok. 5x80+160=560zł << za tyle można kupić legalnego windowsa xp (z allegro to nawet dwa ;])

0

dzięki ci o panie :)...
~lofix
sorka za zaśmiecanie forum :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0