Witam, temat trochę ambitny.

Korzystam z dobrodziejstw DSpacka.
Próbuję napisać program do przechwytywania obrazu z kamerki i jego edycję w czasie rzeczywistym. Chodzi mi tu dokładniej o efekty np. negatyw, binaryzacja, kolory itp.
Napisałem na razie sam program, który przechwytuje obraz i wyświetla go w TVideoWindow. Kombinowałem żeby móc zmieniać wyświetlany obraz na żywo, ale canvas w VideoWindow rysuje na nowej warstwie. Potrafiłem tylko modyfikować go w osobnym oknie Timage, poprzez pobieranie bitmapy przez SampleGrabber'a, ale migocze i jak chcę modyfikować pixele to wyświetlanie nie wyrabia i migocze jeszcze bardziej, wyświetla przekłamania w obrazie lub przestaje wyświetlać.

Czy jest możliwość, aby modyfikować już sam obraz będący w FilterGraph (wydaje mi się że w nim już się rysuje obraz i dopiero przerzuca go na videowindow) albo ten Videowindow lub coś innego (jest jeszcze w komponentach DSpacka taki inny videowindow, ale nie wiem jak go użyję zamiast tego zwykłego to się wywala program, z tego co wiem to używa się go do odtwarzaczy filmów)??