Zakończenie ładowania strony w TWebBrowser

0

Witam
Jeżeli chodzi o komponent TWebBrowser jestem początkujący. Więc mam pewien problem.
Sytuacja jest prosta. Komponent dostaje adres i na sygnał oddany z przycisku ma otworzyć stronę znajdującą się pod ustalonym już adresem. Gdy strona załaduje sie całkowicie, komponent ma zaznaczyć krateczkę checkBox i wykonać jedną procedurę.
Tyle, że zaznacza zbyt wcześnie. Próbowałem już umieszczać zaznaczanie w OnDocumentComplete, OnDownloadComplete, OnNavigateComplete, i wciąż zaznacza za wcześnie.
Przyczyną takiego stanu rzeczy jest flash'owy aplet na stronie. Mój WebBrowser1 ładuje stronę i flashowy aplet, i uważa sprawę za zakończoną. Tymczasem Flash'ka pobiera jeszcze sobie obrazek ze swojego, cholernie wolnego serwera. Tego WebBrowser nie widzi.
Jak więc ustalić kiedy właściwie kończy się ładowanie obrazka? Czy może zmienić komponent na jakiś inny? Szczerze mówiąc nie zależy mnie nawet na tym, czy strona bedzie widoczna! Najważniejsze jest otwarcie dokumentu i załadowanie całości.

P.S. Moja metoda wymyślona na prędce polega na spartańskim daniu programowi z minuty czasu na załadowanie tego obrazka, po czym nie patrząc, co dalej kontynuowanie (nie zważajac na checkbox). Wszystko idzie dobrze, dopóki nie wykonujemy takiej procedury seryjnie, gdzie straty czasu stają się większe.

P.P.S. - Szukałem, ale większość rozwiązań nie ima się Flasha. Po prostu kończy na dokumencie HTML.

0

Spróbuj poszukać inny komponent np. na www.torry.net lub może zwalniaj (.Free) komponenty?
Może coś to da.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0