Kompontent Toolbar2000

0

Witam, otóż mam problem z zainstalowaniem komponentu Toolbar2000 (potrzebny mi jest do zainstalowania TBX'a). Robię wszystko tak jak to jest w helpie, jednakże ciągle wyskakuje mi ten sam błąd. O błędnym podaniu ścieżki raczej nie ma mowy. Plik pochodzi z oficjalnej strony producenta, dla pewności ściągałem go 3krotnia a problem dalej występuje. Korzystam z D7 i problem wygląda tak:
user image
user image
user image
user image

Z góry dziękuje za pomoc.

0

Skopiuj pliki, o które prosi do odpowiedniego katalogu? Ja z zainstalowaniem Toolbara2000 nie miałem żadnych problemów.

0

A mógłbyś mi podesłać na mejla Twojego Toolbara? Przez cały dzień się męcze, kombinuję i w ogóle mi nie idzie. Jak coś mail to [email protected]

0

weś pliki tego komponenty wpakuj do folderu delphi/lib/blabla i w library path daj 3kropki i w noweym oknie dodaj link do tego folderu. Powinno być ok.

0

Wysłałem na maila.

0

Jak na moje to najpierw trzeba zainstalować pakiet tb2k_d7, a później ten co przesłałeś na obrazku. Komunikat błędu dość DOSŁOWNIE to tłumaczy... :P

0

Co do powyżeszgo postu - jak próbuje zainstalować tą paczke to wywala błąd, że to nie jest designer... Zresztą w HELPie nie ma o tym słowa. Już ciągne to z maila. Ok, dzięki Coldpeer. To co mi wsyłałeś działa ;)

0

Wystarczy skompilować... Pakietu nie zainstalujesz, ale jest wymagany do działania.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1