Problem z kluczem

0

Witam, ściągnąłem ze strony Borlanda Turbo Delphi i po zainstalowaniu go na komputerze dopomina się Klucza i Numeru seryjnego. Na jakimś forum wyczytałem że można problem rozwiązac korzystając z pliku reg736.txt, ale nikt nie napisał jak ten plik zodobyć, a ja niestety takiego pliku nie mam.
Co mam zrobic, z góry dziekuje za pomoc.

0

Na e-mail podany przy rejestracji na stronie Borlanda, przed ściągnięciem musiałeś się zarejestrować, przychodzi e-mail z plikiem, który należy wgrać do katalogu C:\Documents and Settings\<użytkownik>. I gotowe.

0

Logowałem sie w szkole a zciągałem w domu bez konieczności powtórnego logowania. Na konto e mail jakie podałem przy logowaniu w szkole nie dostałem nic co by odpowiadało plikowi reg736.txt.
Otrzymałem jedynie mail treści:

"This is an email address verification message from the Borland Developer
Network for the user account with a login name of "Mój login".
To verify your email address, please open the URL
https://members.borland.com/verify.aspx?value=EC0689MAQBHG00 in a browser
page.

The Borland Developer Network is available at http://bdn.borland.com

0

Wejdz na strone http://www.borland.com/downloads/download_turbo.html i w drugiej tabelce [Keys Only (If you have a CD)] wybierz odpowiednia pozycje. Bedziesz musial sie zalogowac itp. - na koncu zostanie wyslany do Ciebie mail z plikiem reg*.txt wraz z opisem gdzie musisz go umiescic. W razie problemow wal na gg 1727434.

0

Dziękuję panowie za pomoc wszystko śmiga jak powinno.
Jeszcze raz dziękuję.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0