Zmiany z mojego todo :) do testowania

0

Wiem, że niedawno była dyskusja, że trzeba poprawiac błędy zamiast dodawac nowe opcje.. ale taki też mam zamiar. Zanim jednak za ów zamiar się zabiorę, to chciałem zrobic coś, co w planach miałem od daaaaaaaaawna.

Zatem pierwsza zmiana to szukarka na forum. Zniknęła opcja szukania po autorze z pola select a w jej miejsce mamy bardziej uniwersalną i rozbudowaną możliwośc szukania postów danego autora. Dzięki temu w końcu można szybko znaleźc np. swój post z szukaną frazą - poprzednio było to niemożliwe.

Zapraszam do testowania i zgłaszania wszelkich nieprawidłowości.

Zamierzam jeszcze dodac checkbox 'pokaż tylko nieprzeczytane' ale to na dniach.

0

czy zauważyłeś że przez to udogodnienie przestały działać poprawnie linki "Szukaj" pod postami ?

0

a! nie widzialem wczesniej tych linkow pod postami :) oczywiscie przeoczenie, dzis poprawie - dzieki

0

Fakt, wyszukuje w treści postów, a nie po autorze.

// ups chyba się spóźniłem

0

Spóźniłeś się bo... już poprawka na CVS i FTP. Dzieki

0

:) co do opcji pokazywania tylko nie przeczytanych to najpierw wypadałoby w ogóle zrobić taką opcję poprawnie bo w tej chwili to nawet moje własne posty są nieprzeczytane a "przeczytane" - posty w tematach których na oczy nie widziałem

0

Co Ty gadasz... mi to działa wyśmienicie :| i nikt wcześniej nie zgłaszał takich problemów...

0

powaga ? :| ja np w tej chwili mam w tym temacie oznaczony tylko pierwszy post jako przeczytany, może mam coś z ciasteczkami czy coś ?
a może to po prostu inaczej niż bym ja myślał że działa - nigdy nie zwracałem szczególnej uwagi na tą informację w sumie

0

zaraz, zaraz.. mowisz o oznaczaniu postow czy wątków?
ja o wątkach mowilem...

a posty.. no bylo niedawno w innym wątku, że to na podstawie daty.. i np. teraz mam ok, bo tylko Twoj jest nieprzeczytany ale F5 nie zmienia tego - pewnie musi sesja wygasnąc albo co..

wiec poki co chodzilo mi o ikonki całych wątków [ze jest w nim choc jeden nowy post] - pozniej mozna pomyslec o pojedynczych postach ale to wymaga raczej zmian w ich oznaczaniu

0

Apropos Adam wyłączył opcję oznaczenia tematu jako przeczytany, żeby sprawdzić czy to generuje duże obciążenie dla bazy, ale zapomniał chyba o oznaczaniu całych działów.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0