Inne skórki?

0

Są jakieś inne skórki? W zasadzie chodzi mi o kolory bo ten (prawie) biały wali po oczach. No i czcionka miejscami za mała.

0

Nie ma w tej chwili. Są skórki, ale nie działają z obecną wersją Coyote. Jeśli masz czas, ściągnij z cvs skórkę "blue" - jedyna bez jasnego tła i przystosuj do obecnej wersji serwisu.

0

Albo stworz nowy styl .css do obecnej skorki, bo obecny Coyote pozwala na dodawanie wielu roznych styli oraz wielu roznych zestawow obrazkow do jednej skorki - zawsze to latwej niz robienie calej.

0

Ba, żebym znał się na tym.
Ale zmieniłem kilka kolorów w mainForum.css, wrzuciłem do Opery (Tryb Użytkownika) i już lepiej, choć kilka elementów się pozmieniało. A obrazki zwykle mam wyłączone, żeby szybciej wczytywać strony.

0

Myślę, że przerobię skórkę Motion do nowej wersji Coyote w okolicach październik / lispopad - od razu ją trochę ulepszę i upiększę. Tylko jest problem z nowymi wersjami : prace nad coyote`m idą tak szybko, że pewnie w trakcie przerabiania skórki już bedą jakieś zmiany w systemie - nie wiem jak rozwiązać ten problem :|

0

Myślę, że to właśnie główny powód zastoju w skórkach.. niestety, są 2 wyjścia:

  • będziesz pilnował zmian [wymaga czasu, śledzenia zmian etc]
    -osoba wprowadzająca zmiany w systemie będzie robiła uaktualnienia wszystkich skórek [bad idea, skutecznie przyblokuje rozwój z powodu zwielokrotnionej pracy]

Albo więc będziesz tego pilnował, albo jeszcze proponuję się wstrzymac..

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1