[Błąd] PW nie działają jak należy

0

Witam, dzis 10 min zastanawialem sie co oznacza '(1)' przy moim nicku na gorze strony, domyslilem sie, ze to prywatna wiadomosc :P
po kliknieciu na nia pojawil mi sie BŁĄD

0

To ja jeszcze dorzucę, iż usuwanie wiadomości z skrzynki nadawczej nie jest fizycznie możliwe (brak jakiegokolwiek guzika etc) a usuwanie ze skrzynki odbiorczej nie działa (zaznaczam wiadomości, klikam "Usuń zaznaczone wiadomości", przerzuca mnie do pierwszej zakładki mojego profilu, ale żadnej wiadomości nie usuwa).

0

Skrzynka nadawcza jest w obecnej wersji sprzężona z skrzynkami odbiorczymi adresatów wiadomości. Jak oni usuną z odbiorczej - Tobie zniknie z nadawczej. System PM imo wymaga gruntownej przebudowy.

0

Mi wiadomosci nie kasuja sie nawet ze skrzynki odbiorczej, nic sie nie dzieje po usunieciu.

0

Mam to samo co Lofix, ta sama wiadomość (tytuł i autor przynajmniej).

0

Ja nie moge nawet odznaczyć opcji ignorowania PW, bo mimo, że zapisuję, to wartość jest dalej na 'Tak' (czyli ignoruj).

0

Też mam (1). Początkowo myślałem, że nie wylogowałem się z kompa z pracy. Teraz już mam jakieś przebłyski. Kusiło mnie aby zapodac temat, Lofix mnie ubiegł.

0

Ktos cos musial skopac, bo jeszcze nie tak dawno odczytywalem wiadomosci. Dzis tez nowa dostalem i rowniez mam blad.

0
Marooned napisał(a)

Ktos cos musial skopac, bo jeszcze nie tak dawno odczytywalem wiadomosci. Dzis tez nowa dostalem i rowniez mam blad.

Problem chyba pojawia się po zaznaczeniu ptaszka przy "Wyślij wiadomość do wszystkich moderatorów", bo normalnie wiadomości działają w znaczeniu, że da się je odczytać (a z moderatorami wolę nie testować [green] ). Tak zauważyłem, że ten błąd właśnie sami modzi/admini tutaj zgłaszają, poza Oleksy_Adam, ale on w sumie nie napisał nic o błędzie, a jedynie o tym, iż ma nową prywatną wiadomość i chyba trochę źle tą jedynkę zinterpretował.

Poza tym, to po co taka opcja? Z reguły jak się ma sprawę, to się pisze do jednego moda, bo do wielu to nie ma sensu (jeden rozwiąże problem, a pozostali będą się zastanawiać o co chodziło).

No ale tak czy siak, jak napisał nav, PW wymagają przebudowy.

0

yy, ta opcja powinna byc widoczna tylko dla modow/adminow.......

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0