Dział download, uzupełnienie

0

Poniższy pomysł chodził mi po głowie od dawna. Czy nie sądzicie, że w dziale download przydałby się dział, w którym mozna by zamieszczać wszystko to, co programiście potrzebne, a nie jest dostarczane razem z kompilatorem? Chodzi mi o rzeczy typu: Image Editor, Translation Manager, zestawy ikon, glyphów, kursorów, Hex edytory, Res edytory, pliki *.wav i wiele innych. Wszystko to co jest pomocne podczas tworzenia aplikacji. Co sądzicie o tym?

P.S. szukam po całym necie paczki z ikonami xp. Macie jakieś linki?

0

Swietny pomysl ;-)
Tez dzisiaj szukalem ikon - ciekawe mozna znalezc na http://www.kde-look.org/index.php?xcontentmode=22x27.

IMO taki dzial by sie bardzo przydal.

0
Oleksy_Adam napisał(a)

P.S. szukam po całym necie paczki z ikonami xp. Macie jakieś linki?

http://download.4programmers.net/ikony_xp.zip

lol?

0

Popieram! Dział byłby jak najbardziej trafiony.

0

to moze jeszcze dzial dla programistow - ornitologow.. ? jakies materialy o ptakach?...

0

Ornitolog jest jeden na forum (Dryo ;-) ), ja jestem za dzialem dla muzykow ktorych jest kilku. Zestawy nut, recenzje instrumentow itd.

0

to i dzial o recenzjach piw i wódek...

oleksy - wez sie ty w garsc....

0

Odpowiem moze ciut mniej sarkastycznie ;)

Po co mamy przechowywac jakies wersje obcych programow, skoro one moze sa rozwijane i na ich stronach jest pelne info o nich, najnowsze wersje etc.
Sam pomysl nie jest zly, ale tylko w postaci linkow z opisem i podzialem na kategorie - a nie jako plikow na serwie.

Oleksy.. jak masz zapal to dawaj - dzial np. "Z pogranicza" - tworzysz artykul w stylu "Przydatne programy - liniki" i jedziesz.. kategorie, spis tresci, aktualne linki i opisy po grzyba taki program.
Inni chetni pomoga rozwijac artykul i bedzie wilk syty i owca cala.

0
Faszczu napisał(a)

Ornitolog jest jeden na forum (Dryo ;-) ), ja jestem za dzialem dla muzykow ktorych jest kilku. Zestawy nut, recenzje instrumentow itd.

To ja w sprawie ptaków też się odezwę w tym wątku (skoro główny temat się zakończył):
Co się stało z profilem w nowej wersji Coyote?!
Ostatnio zmieniałem stopkę i oczywiści nic nie wpisywałem w polu avatar. Chciałem, aby zostało jak jest. No i mam... zniknął mi avatar. Kiedyś avatar był zachowywany. Dużo roboty jest z przywróceniem tego? Nie bardzo chce mi się teraz instalować i grzebać w Coyote, mam sporo innych spraw. Jakby ktoś w wolnej chwili mógł na to zerknąć...

Chyba, że to była specjalnie przygotowana akcja. Komuś na pewno nie podobał się mój avatar. To na pewno dywersja ze strony ssaków...

0

Mi zachowało avatar po zmianie przed chwilą [jest jako link - nie z serwera 4p].

//przetestowalem tez wrzucenie na serwer - potem zmodyfikowalem profil i zostal avatar :|

0

Wracając do sugestii Marooneda. Mam paczkę ikon 63 MB, po spakowaniu Rarem-37 MB, Zipem-38 MB. Czy lepiej podzielić na kategorie (małe paczki po 4 MB) i wrzucić na forum, czy lepiej na rapidshare?

0

Najlepiej podziel na kategorie, nie koniecznie po 4MB, tylko jak pasuje i wrzuć gdzieś poza 4p. Szkoda miejsca na serwerze, a nie sądzę, by przeciętnemu userowi chciało się ściągać 38 MB paczkę ikonek (nie 37, bo nie polecam używać RAR'a, potem są problemy, by to rozpakować nieraz, orzekam to na podstawie własnego doświadczenia, które pamięta, że musiałem SMS'a słać do Ktos'ia z prośbą o podesłanie w zipie, bo Psi-Daisy było w rar-ze, a ja nie mogłem nic zainstalować na komputerze, na którym się chciałem do tego dobrać). Nie wszyscy dysponują 4 Mbit-owym łączem.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1