Propozycja, przejdz do nowych postow

0

Proponowalbym obok nowych watkow (nieprzeczytanych) dodanie malej ikonki. Klikniecie w nia spowodowaloby zaladowanie strony z tematem oraz automatyczne przejscie do nowych postow (jeszcze nie czytanych). Dzieki temu nie trzeba by bylo przewijac strony w poszukiwaniu postow, ktorych jeszcze nie czytalismy. Co Wy na to?

0

Dam se włosa złamać, że ktoś kiedyś coś takiego tu proponował :>

0

Ja bym zrobił taką listę w profilu i dodał opcję wyświetlania postów do daty takiej i takiej i z działu takiego i takiego. Bo np. kogoś nie interesują stare posty, albo niektóre fora. Bardzo przydatna opcja. Może się tym zajmę?

0

adiblol: A od czego jest wyszukiwarka? Przecież pozwala Ci szukać postów napisanych nie wcześniej niż [dolna granica czasu] oraz sortować po dacie napisania rosnąco. Wtedy pierwsze X wyników będziesz miał napisane w danym przedziale czasowym (X zależy od tego, ile takich postów jest. Datę masz po prawej).
Adam: Dobry pomysł, ale niech to nie będzie tak zrobione jak w phpBB. Znaczy się chciałem zwrócić uwagę na tamtejszy błąd (już nie jestem pewny, czy dotyczy tylko phpBB by Przemo, czy każdej wersji), polegający na wchodzeniu do nieprawidłowego topiku, jeśli ten został w międzyczasie podzielony.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0