Co z wyszukiwarką?

0

Witam.
Respect dla ludzi którzy tworzą to forum (jakby to Ali G powiedział ;) ) ale jedna rzecz nie daje mi tu spokoju - wyszukiwarka postów. Kiedy klikam http://4programmers.net/Forum/search.php i chcę coś wyszukać to zwraca mi po 1000 stron dla bardziej zaawansowancyh zapytań. Kiedy np. wpiszę instalacja komponentów i zaznaczę opcję wyszukaj wszystkie frazy to chciałbym uzyskać tylko te strony które zawierają słowa instalacja i komponantów jednocześnie. A teraz znajduje mi strony zawierający przynajmniej jeden z tych wyrazów. Jakbym chciał znaleźć takie strony to bym wpisał jeden wyraz a nie dwa... Kiedyś czasami działało wpisanie znaku + przekażdym słowem, ale teraz przestało. Możecie coś na to poradzić? Niektórzy odsyłają pytających do wyszukiwarki, ale w takim stanie jak ona jest teraz to nie dziwię się że mało kto z niej korzysta...
Pozdrawiam wszystkich!
BTW. Widzę że temat był już parokrotnie poruszany. Nie chcę nikomu wchodzić na ambicje ale taka porządna strona a taka [cenzura] wyszukiwarka. Przecież to podstawa! Ja się na tym nie znam ale apeluję do tych co się na tym znają - proszę was, postarajcie się...

0

Wczoraj została uruchomiona wersja 0.9.2-pre1 projektu Coyote, jeszcze dzis trwaja poprawki związane z wdrożeniem tej wersji.

Wyszukiwarka w nowej wersji zostala poprawiona tak, aby spelniala Twoje oczekiwania. Wystarczy wpisać szukany ciąg - np. "instalacja komponentów" i zaznaczyć pozycję "Wyszukaj wszystkie frazy", aby wyszukiwarka znalazla TYLKO te posty, ktore zawieraja obydwa slowa (aktualnie znajduje 6 postow).

Mozesz takze zaznaczyc opcje "Wyszukaj ciag" ktore spowoduje wyswietlenie tylko tych postow, w ktorych obydwa wpisane przez ciebie slowa znajduja sie obok siebie (tutaj znajdzie tylko Twoj post).

Nie zapominaj o mozliwosci polaczenia tej opcji z funkcja szukania jedynie, w tematach watkow.

0

Rzeczywiście, już działa :) Dziękuję pięknie i pozdrawiam!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1