Copyright ? 2000-2004

0

Proponuje zmienic
Copyright ? 2000-2004 by Coyote Group 0.9.1
na
Copyright ? 2000-200<font color="darkred">5</span> by Coyote Group 0.9.1
:)

0

I moze lepiej jakis znacznik do skorki zrobic (jesli to w skorce jest :P ) i zeby bylo dynamicznie tworzone tak myslac juz o przyszlym roku :)

0

Na mojej pseudo stronce (http://mars.edu.wsnhid.pl/~s8608) pracuje taki skrypcik includowany do każdego pliku .php generującego stronę:

<?php

$year = date('Y');
$beginyear = 2004;
$copyright = "Copyright &copy; Wojciech Pawełczyk, $beginyear";
if ($year > $beginyear)
{
  print "$copyright - $year";
}
else
{
  print $copyright;
};
print "<br>\n";

?>

Proste, ale fajne :)

// Przyjrzyj się kiedyś budowie Kojota - powiem tylko, że całość generowana jest na podstawie szablonów - Q

0

Wiecie... Jeżel skórka powstawała w latach 2000-2004, to po co dopisywać 2005, skoro to nie prawda. W momencie, gdy będzie się modyfikować skórkę w tym roku, to na stronach, w których to jest, zmieni się na 2005 :) Chyba, że to ma oznaczać datę modyfikacji Coyote. Ale skoro tak, to z kolei przy modyfikacji Coyote powinno być i wtedy to na prawdę powinno być zaszyte w php (ale jako stała, a nie pobieranie aktualnego roku). Jeżeli projekt osiągnie dojrzałość i zmiany będą wprowadzane z mniejszą częstotliwością niż raz na rok (w co oczywiście wątpię, ale to i tak gadka ideologiczna), to po co ludzi oszukiwać, że to zmienia się w takim "zastraszająco szybkim" tempie?

0

Przewaznie na stronach portali, producentow ect w stopce podawane sa lata dzialalnosci czyli od zalozenia do biezacego roku wiec jestem zdania ze nalezy poprawic rok na 2005 :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1