Obrazki...

0

Witam, od pewnego czasu, wchodząc na tą stronę na samym początku, na stronie głównej nie widać żadnych no oprócz zdjęcia książki rysunków. To się tyczy tylko strony głównej, dalej jest wszystko ok. Ależ to problem wynalazłem niby nic, ale drażni mnie. Pozdrawiam Łukasz.

0

Niech zgadne: uzywasz IE v. 6 ? :))
Rada: zmien przegladarke; sam jej przez jakis czas uzywalem (kurcze, na Windowsie nadal jeszcze lezy), ale teraz przewaznie uzywam Mozilli i jest ok. Te obrazki sa na serwerze, fizycznie sie tam znajduja, wiec to wina Twojej przegladarki, ze ich nie interpretuje.

0

Lukas, też tak miałem - wysraczyło wykasować wszystkie pliki tymczasowe.

0

Ekhm - tak się składa, że używam IE v6.0 i nigdy nie miałem żadnych problemów z tą stroną.

0

Witam, IE to raczej nie wymienię (przyzwyczajenie), a co do tempów - poszedłem za radą i je skasowałem, bez większego (czyt. żadnego) rezultatu, został jeden 15,4Mb, ale na tego system się uparł i nie pozwala mi go wyemigrować. Trudno, co mi tam po oprawie graficznej liczy się treść. Aha rzecz jeszcze jedna po skasowaniu tempów to teraz połowy obrazków nie ma, zauważyłem coś ciekawego w zachowaniu przeglądarki, trochę bolesne, jak coś ściągam z netu to czasem trafiam na metodę kopiowania najpierw do katalogu tymczasowego i potem zapytanie, problem w tym, że po skopiowaniu do katalogu i próbie otwarci pliku wyskakuje mi coś takiego „System Win zgroza nie może odnaleźć pliku „”…\Temparatory Internet Files\Content.IE5.....””. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać pliki, kliknij Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj”. Ok. robię to ręcznie i ciekawostka jest plik, jak najbardziej poprawny. Trapi mnie jedynie ten podwójny apostrof w ścieżce do pliku, wiedz teki moje zapytanie czy to nie jest czasem wina ustawień IE, dodam jeszcze to, że nie zawsze tak było.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0