Tematy popularne

0

Może by tak rozróżnić ikonki tematu popularnego i nowego tematu popularnego. Bo jak przeglądam forum to myślę - o nic nowego nie napisali, a tu się okazuje, ze pare postów jest :)

0

Tak, to juz praktycznie jest poprawione. Tzn. jak jest nowy post to sie pokazuje ikonka nowego (wiekszy priorytet) a ew. jak nie ma nowych to ikonka postu popularnego.

0

Ja uważam, że taką ikonke można zlikwidować. Chyba nikt nie jest ślepy, żeby nie dostrzec samemu, że temat jest popularny.

0

Ja uważam, że taką ikonke można zlikwidować. Chyba nikt nie jest ślepy, żeby nie dostrzec samemu, że temat jest popularny.

Ja bym ją pozostawił , przyzyczajony jestem , a do tego to w jakiś sposób wyróżnia temat , który powinien być wyróżniony .

0

Mam jeszcze jedną propozycję. Może troszeczkę zbacza z tematu, ale nie chciałem tworzyć nowego watku. Chodzi mi o numery stron przy linkach do postów na stronach głównych for. Czy nie mogłoby być tak, że numery stron, na których są jakieś nieczytane przeze mnie posty, są pogrubione? Myślę, że tak byłoby dużo wygodniej przeglądać tematy, w których jest duża liczba odpowiedzi i szybko ich przybywa. Wtedy trudno spamiętać, na której stronie były nieczytane przeze mnie posty.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1