Kto docenił mój post?

1

W powiadomieniu mam "ktoś tam (oraz 5 osób) docenił twój post". Co mam uczynić, aby zobaczyć nicki tych 5 pozostałych osób?

0

W profilu użytkownika jest publiczna informacja o punktach reputacji przyznanych za łapki. Na mikroblogach, w dziale offtopic i flame łapki nie dają reputacji, więc nie ma na tej liście postów z tych działów.
EDIT Jednak nie ma info o użytkownikach.

0

W profilu jest "Ocena postu", bez informacji kto ocenił. Poza tym, chcę widzieć konkretnie, kto przyznał mi łapki, we Flame też. Jeśli są to pojedyncze osoby, to widzę. Jeśli kilka na raz, to mam "i jeszcze X osób". Jak sprawdzić konkretnie, kto?

Czemu by nie pokazać tej listy, gdy kliknę na łapkę przy swoim poście? @Adam Boduch ?

0

A faktycznie, nie ma. To nie wiem jak patrzyłem.

4

Wszystkie powiadomienia są wylistowane na stronie https://4programmers.net/User/Notifications, jednak tam też są grupowane, więc nie dowiecie się kto konkretnie wchodzi w skład tych x zgrupowanych użytkowników.

Jak chcesz to mogę Ci napisać kto – stawka 20zł od posta.

0

Czyli, reasumując: takiej funkcjonalności nie planujecie, bo ta informacja jest płatna dodatkowo, jako usługa premium? Co jeszcze jest w cenniku? Mogę prosić o linka z dokładnym regulaminem?

P.S. użytkownik, który docenił jako pierwszy, nie jest zgrupowany, więc został mi ujawniony. Jest zatem pokrzywdzony w stosunku do tych zgrupowanych i każdorazowo powinien dostawać 20 zł od @furious programming i 15 zł od @cerrato (ale co 5 docenienie nie, w ramach promocji). Tak by nakazywała przyzwoitość.

3

Mogę prosić o linka z dokładnym regulaminem?

A co ma wspólnego regulamin korzystania serwisu z jego funkcjonalnością…?! Takiej funkcji nie ma bo najwyraźniej twórca frameworka (czyli @Adam Boduch) nie implementował jej z jakiegoś konkretnego powodu (lub z braku czasu) i diluj z tym, zamiast jak filip z konopii wyskakiwać z regulaminem, który w ogóle nie ma tutaj żadnego zastosowania… :/

Nie ma żadnego cennika ani usług premium. Wytrzeźwiej najpierw, zanim zaczniesz stukać w klawisze.

0

@furious programming:

Skoro nie ma cennika, to skąd wzięło się 20 zł za sprawdzenie? Pytałem @Adam Boduch, czy planuje taką funkcjonalność, czy nie, a dowiaduję się, że jak zapłacę 20 zł, to będę wiedział kto plusuje. Skoro jest 20 zł za taką usługę, to poproszę o link do cennika, gdzie jest to określone.

Ciebie zasadniczo nie pytałem, ale skoro twierdzisz, że oferujesz takie usługi odpłatnie jako moderator, to czemu oburzasz się gdy pytam, czy jest pełen cennik usług? Oferujesz tylko takie sprawdzanie jako rządzący tu, czy cennik obejmuje coś jeszcze?

P.S. masz rację, regulamin nie ma nic wspólnego, ale przecież odpłatne usługi dodatkowe oferowane przez moderatorów Delphi może są gdzieś opisane, a ja nie wiem gdzie. Mógłbym się zapoznać z ofertą i od razu zgłosić się do ciebie albo @cerrato, zamiast zakładać tematy takie jak ten

9
Meini napisał(a):

@furious programming:

Skoro nie ma cennika, to skąd wzięło się 20 zł za sprawdzenie?

Odpowiedź moderatorów na takie pytania kosztuje 50zł.

6
Meini napisał(a):

Skoro nie ma cennika, to skąd wzięło się 20 zł za sprawdzenie?

To była indywidualna wycena usługi, jaką mogę wykonać prywatnie, i która nie ma nic wspólnego z modelem biznesowym serwisu.

Ciebie zasadniczo nie pytałem, ale skoro twierdzisz, że oferujesz takie usługi odpłatnie jako moderator, to czemu oburzasz się gdy pytam, czy jest pełen cennik usług?

Bo gdybyś regulamin przeczytał (do którego link masz w stopce), to byś takich durnych pytań nie zadawał. Nie ma pełnego cennika usług, skoro nie ma nawet tego niepełnego – forum, blogi i kompendium nie dotyczy żaden cennik.

Oferujesz tylko takie sprawdzanie jako rządzący tu, czy cennik obejmuje coś jeszcze?

Obejmuje również czterotygodniowe szkolenie z zakresu ogarniania sarkazmów.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0