Brak widocznego oddzielenia pierwszego postu od reszty na dalszych stronach wątku

Odpowiedz Nowy wątek
2019-05-15 20:45

Rejestracja: 5 lat temu

Ostatnio: 2 miesiące temu

Lokalizacja: Warszawa

0

Problem

Obecnie wszystkie wątki umożliwiają "schowanie" pierwszego posta poprzez naciśnięcie przycisku z trzema liniami pod tym postem. Wątki, które mają jedną stronę, oczywiście nie mają tego posta schowanego. Wątki, które mają wiele stron, na pierwszej także nie mają go schowanego, natomiast na następnych już tak.

Na każdej stronie wielostronicowego wątku, poczynając od drugiej, użytkownik może "pokazać sobie" z powrotem ten pierwszy post. Jednak po wyświetleniu jest on oddzielony od pozostałych postów na danej stronie tak samo, jak na pierwszej stronie wątku. To może stwarzać wrażenie użytkownika, że jest on nadal na pierwszej stronie wątku.

Sama możliwość "chowania" i "pokazywania" jest przydatna, nie przeczę. Natomiast – jeżeli to możliwe i nie sprawi większych problemów – proponowałbym jakoś wizualnie oddzielić ten post pierwszy post. Celem jest, by użytkownik, rozwinąwszy go, od razu widział, że jest na pierwszej stronie wątku, a nie na kolejnych.

Aktualne

W wątkach o wielu stronach pierwszy post wątku na kolejnych jego stronach (poczynając od drugiej) nie jest wizualnie oddzielony od pozostałych postów inaczej niż na pierwszej stronie.

Oczekiwane

W wątkach o wielu stronach pierwszy post wątku na kolejnych jego stronach (poczynając od drugiej) jest wizualnie oddzielony od pozostałych postów inaczej niż na pierwszej stronie.


edytowany 16x, ostatnio: Silv, 2019-05-15 21:17

Pozostało 580 znaków

2020-02-08 18:03

Rejestracja: 5 lat temu

Ostatnio: 2 miesiące temu

Lokalizacja: Warszawa

0

@Adam Boduch: czy w ramach ostatniego zmieniania wyglądu forum planujesz zrobić coś w tym temacie?


Pozostało 580 znaków

2020-02-08 18:05
Administrator

Rejestracja: 18 lat temu

Ostatnio: 16 godzin temu

0

Nie wiem, trzeba zmierzyć ile osób korzysta z tej funkcjonalności i czy aby nie usunąć jej w nowej odsłonie. W sumie uprościłoby to sprawę, bo nie trzeba by było dwóch osobnych zapytań do bazy wysyłać :)

Pozostało 580 znaków

2020-02-08 18:19

Rejestracja: 5 lat temu

Ostatnio: 2 miesiące temu

Lokalizacja: Warszawa

0

Ale może po prostu wystarczy wizualnie bardziej pierwszy post oddzielić? O to mi głównie chodzi. Jeśli pierwszy post zostanie w ogóle usunięty, to podejście bardziej radykalne (niemniej mój postulat będzie spełniony).


PS. Chyba że właśnie zastanawiasz się, czy cokolwiek przy tym robić, skoro i tak może to zostać usunięte. Załóż Ty albo ja założę osobny wątek z pytaniem, czy to usuwać.


edytowany 1x, ostatnio: Silv, 2020-02-08 18:21

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0