Jakie są warunki niepokazywania się pola "Szybka odpowiedź" w wątku?

0

Przeglądając wątki na forum – będąc zalogowanym – zauważyłem, że w niektórych z nich nie ma pola "Szybka odpowiedź". Nie mogę sobie przypomnieć, czy są jakieś konkretne warunki w Coyote, żeby to pole się nie wyświetlało. Jako że w nowych wątkach zawsze ją widuję, myślę, że może to być związane z datą.

Przykład: na dzień dzisiejszy – 13 kwietnia 2019 – sprawdziłem dla dwóch wątków, sąsiadujących ze sobą w kategorii Coyote:

Więc: kiedy to pole jest wyświetlane, a kiedy nie?


UPDATE: Chyba rzeczywiście związane z datą. Wszedłem w tryb odpowiedzi w wątku, w którym nie wyświetlało się to pole, i dostałem taki komunikat na górze:

 Ostatni post w tym wątku datowany jest na 13 lipiec 2018, 10:48.
Problem lub informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne. Zastanów się, czy na pewno chcesz dodać nowy post w tym wątku? 

Teraz w zasadzie tylko o potwierdzenie długości okresu bym prosił. ;)

1

Tak, jeżeli wątek jest stary (chyba pół roku), to pole szybkiej odpowiedzi się nie pojawia :)

0

Hm... ale to dziwne: nawet biorąc wspomniane przeze mnie dwa wątki wyżej, to dla wątku, w którym ostatni post jest datowany na 8 października 2018 (187 dni temu), pole "Szybkiej odpowiedzi nie wyświetla się, a dla wątku, w którym ostatni (i jedyny) post datowany jest na 14 października 2018 (181 dni temu), pole wyświetla się. Czyli dla starszego się wyświetla, dla młodszego nie.


UPDATE: @Michał Sikora stał na straży sensu tego postu i wobec tego muszę przyznać, że rzeczywiście to ok. pół roku, a to powyżej to moje przeoczenie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1