Wątek przeniesiony 2018-11-26 23:35 z Newbie przez furious programming.

Kto obsługuje maila forum.

0

Dzień dobry,
Zastanawia mnie kto ma dostęp do maila głównego forum, tego od [email protected]
Wiem, że moderatorzy niekoniecznie muszą mieć do niego dostęp, ale nikt tam nie odpisuje na maile, ani nikt tam nie przegląda ich raczej.

Nic dziwnego, że nie obsługuje nikt, ale dziwne, że wszyscy kierują na tego maila, żeby pisać jakby to był jakiś /dev/null bo potem nikt nigdy nie opisał jeszcze z tego maila.

Nic nie odpisać to człowiek jak taka kobieta się zachowuje, która się obraziła i nie da logicznej odpowiedzi, a to przecież forum programistów, którzy mogą powiedzieć, prawdę jaką myślą i przynajmniej można się targować co do tematu.

0

Ten adres obsługiwany jest przez administratorów systemu – zwykli moderatorzy nie mają do niego dostępu.

Większość użytkowników kontaktuje się z aktywnymi moderatorami poprzez wiadomości prywatne, jeśli chcą się czegoś dowiedzieć lub coś nietypowego zgłosić (czego raporty nie dotyczą). Polecam taką formę kontaktu, a nie będziesz musiał czekać i marudzić.

Ach, tylko nie zapomnij się najpierw zarejestrować.

0
furious programming napisał(a):

Ach, tylko nie zapomnij się najpierw zarejestrować.

Już 5 raz się tu rejestruje, ale nigdy za wiele, jeśli się nic nie znaczy.

0

Maila generalnie obsługuje Adam. Obecnie ma przerwę od maili, więc jak coś pilnego, to wiadomość prywatna do admina/moderatora.

1

Na większość maili udzielana jest odpowiedź. Ludzie potrafią przesłać naprawdę dziwne rzeczy: np. prośby o rozwiązania zadań, doradztwo personalne itp. Na takie maile można nie dostać odpowiedzi :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0