Niepoprawna liczba powiadomień

0

Obecnie, zdaje się od dziś rana, system pokazuje mi liczbę powiadomień (czerwone pole z białym numerkiem na ikonce powiadomień), która nie zgadza się z liczbą powiadomień podświetlonych (po kliknięciu przycisku powiadomień). Oczywiście mogło być tak i wcześniej, tylko nie było sytuacji, bym to zauważył. Albo nie zauważyłem, bo nie przykładałem do tego wagi ostatnio.

Zdarzyło się do tej pory dwa razy. Raz system pokazał mi liczbę powiadomień "5", co zgadzało się z liczbą podświetlonych powiadomień (tak było bezpośrednio po zalogowaniu; przeczytałem je, zdaje się, wszystkie, klikając w nie), ale gdy przyszło kolejne po jakimś czasie, systemów znów pokazał liczbę powiadomień "5", a nie "1". Drugi raz (już po przeczytaniu tego poprzedniego powiadomienia), po przyjściu kolejnego powiadomienia system pokazał mi liczbę powiadomień "2", co nie zgadzało się z liczbą podświetlonych powiadomień (1).

Oczywiście mogło być też tak, że system mi niektórych powiadomień albo nie wyświetlał, albo nie podświetlał – nie wiem, bo nie sprawdzam z reguły już przeczytanych, ani nie zapamiętuję przeszłych.

1

Badam sprawę. Zdaje się że błąd ma związek z powiadomieniami w czasie rzeczywistym. Gdy odświeżysz stronę, to pojawi się wówczas prawidłowa liczba powiadomień.

1

Hm, zwrócę na to uwagę, gdyby się jeszcze zdarzyło.


Update

Rzeczywiście, wyświetliła mi się przed chwilą liczba "3", odświeżyłem stronę, zeszło do "1", czyli zgodnie z liczbą podświetlonych powiadomień.

0

Też to zauważyłem.

1

Poprawka poszła na serwer. Proszę dać znać jeżeli błąd wystąpi ponownie.

0

Aktualizuję temat: do tej pory mogło się to zdarzyć ponownie, ale nie przypominam sobie. Tak więc dla formalności akceptuję odpowiedź.

0

Z tymi powiadomianiami to chyba cos sie kaszani (albo kaszanilo) jak ktos np. da plusika a potem odejmie albo kilka razy tak zrobi :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0