Powiadomienie o własnym komentarzu

1

Po co mi ta informacja? ;-)

k.png

0

Ja miałem przed chwilą lepiej dostałem powiadomienie, że ktoś (nie pamiętam kto) rzekomo ocenił mój post. Oczywiście nic takiego naprawdę się nie stało (żadne punkty nie zostały przyznane) ale oprócz pokazania się powiadomienia ikonka na górze strony też pokazała że mam nowe powiadomienie po kliknięciu nie ma żadnego nowego powiadomienia a informacja o tym zniknęła.

Po prostu mam wrażenie a niemal pewność, że to nie było powiadomienie adresowane do mnie i ma związek logowaniem nieprawidłowego użytkownika o czym już pisałem Niewłaściwy zalogowany użytkownik. Błąd ciasteczek? Szkoda że tym razem nie zdążyłem zrobić screena.

0

Próbuje wyłapać ten błąd. Jeżeli ta sytuacja powtórzy się - dajcie koniecznie znać.

0

Wczoraj wieczorem spotkałem się z taką sytuacją - pojawiło się 1 przy ikonce powiadomień, tytuł zakładki w przeglądarce zmienił się (tak jak zwykle przy powiadomieniu), ale po kliknięciu w ikonkę z dzwonkiem, na liście nie znajdowało się żadne nowe powiadomienie. Dla pewności odświeżyłem stronę, kliknąłem jeszcze raz, jednak na liście nadal nie było nowego powiadomienia.

W razie kolejnych problemów będę informował.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0