Co się stało z funkcją przenoszenia wątków?

0

Po kliknięciu w przycisk "Przenieś wątek" nic się nie dzieje. Podczas pisania postu zauważyłem, że żaden przycisk nie reaguje na kliknięcie (prócz przycisku "Zapisz").

0

Hmm, na jakiej przeglądarce? Sprawdziłem na Chrome i FF i jest ok.

0

Na FF 50.1.0 (Windows XP).
Po wybraniu szybkiej edycji, ekran wygląda bardzo dziwnie https://bogdan.students.wmi.amu.edu.pl/images/Edycja.png (załącznika nie mogę dodać).

0

Testowałem na tej samej przeglądarce. Czy masz włączoną obsługę JavaScript? Błędy na stronie? (Ctrl+Shift+I na firefox i zakładka konsola). Bo wydaje mi się jakby cache przeglądarki Ci się nie odświeżył, co jest raczej mało prawdopodobne, bo każdy deployment tworzy nową nazwę plików css/js (właśnie aby uniknąć problemów z cache).

0

Po tych screenach, widzę, że problem jest z certyfikatem SSL. Przeglądarka nie wczytuje Ci niektórych plików, pewnie chodzi o https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/jquery/2.2.4/jquery.min.js? (zakładka Sieć pokazuje wczytywane pliki). Czy ktoś też ma ten problem? @msm wiesz coś może na ten temat?

0

Sprawa jest tajemnicza. Zrzuty ekranowe robiłem na desktopie, dzisiaj podczas instalowania (na desktopie) dodatkowego pakietu w MikTex-u zobaczyłem to: https://bogdan.students.wmi.amu.edu.pl/images/ssl_error.png. Mocno sugeruje to problemy z certyfikatem SSL.
Ale na laptopie (Windows 7), firefox stwarza identyczne problemy, natomiast chrome działa bez zarzutu (opery na laptopie nie mam).

0

Powiem Ci, że nie wiem za bardzo jak Ci pomów :| Wygląda na jakiś problem po Twojej stronie. Chyba, że ktoś jeszcze z moderatorów ma taki problem? Czy na innym łączu (w innej sieci, np. na telefonie) problem też występuje?

1

@bogdans a nie masz tam czasem czegoś co po drodze w sieci rozbraja ssl lewymi certyfikatami (np. poprzez dodanie w służbowym sprzęcie pracowego CA jako zaufane) albo jakiegoś antywirusa/firewalla który robi podobne cuda?

0

To jest możliwe, ale

  • oba komputery są domowe,
  • zjawisko objawiło się znienacka (bez restartu komputera), z rana działało, w południe już nie.

Podsumowując, laptop i desktop są w tej samej sieci domowej, laptop nie ma problemów z połączeniem SSL, desktop ma te problemy. Forum działa poprawnie na laptopie w Chromie. Forum działa źle - na obu komputerach - w Firefoksie.

Wnioskuję, że błąd jest po obu stronach.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0