Brak dostępu do tematów

0

Hej, czy do niektórych części serwisu tylko wybrani mają dostęp? ;)
Jeżeli tak, to chyba nie powinny się wyświetlać linki do nich na głównej stronie, a przynajmniej nie tym użytkownikom, którzy nie powinni tego widzieć.

0

Jeżeli tak, to chyba nie powinny się wyświetlać linki do nich na głównej stronie, a przynajmniej nie tym użytkownikom, którzy nie powinni tego widzieć.
Może i nie powinny ale po co sobie zawracać tym głowę? ;-)

0

Smuteczek troszkę, że takie ciekawe tematy, a ukryte ;)

0

@merlinnot zwykle ich nie widać. Po prostu coyote automatycznie robi przekierowanie jeśli temat został przesunięty do innego działu. W efekcie ty widzisz ten link bo kiedy strona ci sie załadowała to był jeszcze w "widocznym" dziale, ale kiedy na niego klikniesz to nastąpi przekierowanie na aktualny dział, do którego nie masz dostępu. Zapewniam cie że nie ma tam wcale żadych ciekawych tematów. Wręcz przeciwnie...

0

Czemu "wręcz przeciwnie"? Ten akurat wydawał się bardzo ciekawy.

1

@merlinnot, a jesteś bardziej zainteresowany trollowaniem ludzi, wyłudzaniem danych, czy masz plan na jakiś sprytny plan okradzenia kogoś?

0

Ciekawe są objawy, gdy zamknę przeglądarkę, będąc w dziale Moderatorzy. Po ponownym otwarciu przeglądarki wyświetla mi się lista tematów, a odmowę dostępu widzę dopiero po próbie obejrzenia tematu (nie mam ustawionego automatycznego logowania).

0

@bogdans: cache przeglądarki zapewne

0

@somekind
Bez przesady. To, że uważam, że filmy o krajach trzeciego świata są ciekawe, to nie znaczy, że chcę tam mieszkać.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1