Propozycje darmowych zleceń; Giełda/sub-dział

0

W temacie = Skrypt do wyceny stron internetowych (dokładnie w komentarzach) toczy(ła) się dyskusja nad zamieszczaniem darmowych zleceń na forum.....

Skoro istnieje dział zleceń płatnych (Giełda) to niby dlaczego nie miałoby być działu ze zleceniami za free? Technicznie jest to mało roboty (wystarczy nowa kategoria na forum, w zasadzie sub-kategoria/dział forum Giełda).

Tyle.

0

Technicznie, nowa kategoria na forum moze wymagac przepisanie 90% systemu :)

0

Obawiam się że tematy w takim dziale były by jednostronne... :]

3

Przecież jest już taki dział: Kosz

;)

0

@pixelplus już widzę te rzesze chętnych na zrobienie darmowych programów, bo komuś się nie chce. Może załóżmy lepiej nową stronę z nowym serwerem na te potrzeby, bo to zacznie przyciągać ludzi, chętnych robić za darmoche.

1

@se7ven - forum 4programmers to jeden wielki dział "darmowe zlecenia" - ciągle użytkownicy zakładają wątki niejawnie zlecając poprawę kodu, jego optymalizację, wytłumaczenie działania kodu czy nauczenie programowania (czyt. dział Newbie); Nie potrzeba tworzyć nowego działu - wystarczy się przez chwilę zastanowić.

1

Działu "giełda" nie ma, jest dział "ogłoszenia drobne". I kto niby powiedział, że to dział wyłącznie na płatne zlecenia?

0

@pixelplus: dodalem do opisu slowo w tym wolontariatu. Nie uwazam jednak zeby byla potrzebna dodatkowa kategoria na tego typu ogloszenia.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0