Informacje o uzytkowniku

1

1113551226524840d9589d8.png

Jak zapewne niektorzy zauwazyli mamy takie cos w nowej wersji. Pojawia sie to po naprowadzeniu kursora nad login uzytkownika, czy to przy poscie, czy przy komentarzu albo w tresci posta (jezeli jest odwolanie do danego usera). Element ten daje nam pole manewru, tzn. mozna dokladac tam dodatkowe informacje o userze. Proponuje dorobic w tej "chmurce" mozliwosc obserwowania usera (oraz jego ignorowania po wprowadzeniu opcji ignorowania uzytkownikow).

Ten element dziala poki co tylko na forum, ale mozna rozszerzyc jego dzialanie o dodatkowe moduly - np. mikroblogi. Proponowalbym tez, aby obserwowanie userow dzialalo rowniez na forum. Mozna by wowczas dodac powiadomienie o tym, ze obserwowany user cos napisal oraz wyrozniac posty obserwowanych ludzi. Co wy na to?

0

Element ten daje nam pole manewru, tzn. mozna dokladac tam dodatkowe informacje o userze.

Mogłoby się tam znajdować więcej informacji na temat danego użytkownika, np. ilość jego wszystkich postów (i pewnie inne, które były by warte dodania);

Proponuje dorobic w tej "chmurce" mozliwosc obserwowania usera (oraz jego ignorowania po wprowadzeniu opcji ignorowania uzytkownikow).

Bardzo dobry pomysł - można by włączyć/wyłączyć obserwowanie/ignorowanie danego użytkownika podczas przeglądania wątków;

Mozna by wowczas dodac powiadomienie o tym, ze obserwowany user cos napisal oraz wyrozniac posty obserwowanych ludzi.

Powiadomienia o napisaniu czegoś przez danego użytkownika owszem (nic nowego), jednak na jakiej zasadzie miały by być "wyróżniane" te posty? Inny kolor?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0