mobilna skórka

0

Tak sobie zagladam z telefonu i dumam, ze fajnie by miec prostsza mobilna skorke... :)

0

+1. Czasami przeglądam i było by miło, chociaż i tak jest zdecydowanie lepiej na współczesnych telefonach niż na mojej starszej Nokii czy HTC.
No to teraz - siądź i zrób :-D

0
Ktos napisał(a)

No to teraz - siądź i zrób :-D
Na to czekałem :)

0

W ogóle jak wchodzę ze swojej cudacznej Nokii to mam ciekawe efekty - treść postów jest wyrównana do szerokości ekranu, natomiast reszta elementów GUI nie, np. przycisk "Odpowiedz" jest daleko po prawej. Czary jakieś.

0

Można by zacząć od wywalenia skryptów na wyjście z pól tekstowych, bo to powoduje przeładowanie strony w Operze Mini po zdjęciu focusa.
Tak samo jak nie da się korzystać z szybkiej odpowiedzi, bo guzik "Wyślij odpowiedź" pojawia się po onclick/onenter - a to wymaga w Mini przeładowania.

0

Od czasów starego Coyote o to prosiłem. Cała strona razem z obrazkami waży 150 kB, na GPRSie to jest mały pain-in-ass.

0

Ja tu sobie powoli skrobie appa na droida dla 4P bo korzystanie z pełnej wersji jest powolne i problematyczne, w dodatku na operce mini jest jakiś problem z wysyłaniem postów.
W wersji mobilnej ta wypaśna strona startowa powinna być posiekana na kawałki, mordęgą jest znaleŹć coś w tym ogromie na trzech calach :x
Dobrze byłoby by przyciski były dość wielke, by nie było trzeba zoomować kilka razu by je trafić paluchem. No i im mniej skryptów i obrazkó tym lepiej, ale to chyba jest wiadome :)

0

qwerty - jeśli ktoś lubi ForumRunnera lub Tapatalk, to można by podpiąć wtyczkę, ale mi te programy nie podchodzą. Topornie działają i nie można otwierać wątków w zakładkach. Ale np. na forum Androida bardzo wielu ludzi z niego korzysta.

0

Zgadzam się, jakieś pokrzywione te programiki są :)
Zrobię sobie dziś wieczór z droidem, może jeszcze dzisiaj mi się przestaną same errory sypać :D Ciut się przyzwyczaić nie mogę od odmienności tej platformy.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1