Czy chcesz powrotu starego Coyote?

0

Definitywnie, ta wersja jest niedopracowana i nadaje się najwyżej na betę, w dodatku serwer muli jak cholera - ciekawe że w poprzedniej wersji tego problemu nie było. Usability leży, czcionka jest malutka miejscami, a w oknie pisania odpowiedzi są woły jak UI. Nie mogę odpowiadać i patrzeć w czyjś kod w poście wyżej jednocześnie. Masakra.

0

Coyote forever - tylko u nas, 25 sekund czekania na wczytanie podstrony w cenie jednej. Nie czekaj, zamów już teraz.

0

:/ widziałem chyba ze 6 różnych wersji stron informujących o tym że wprowadzają nową wersję
już nawet zacząłem myśleć że nie zajmują się instalowaniem nowej wersji tylko tworzeniem nowej strony o tym informującej

w każdym razie wygląda to strasznie - mogliście chociaż jakiegoś grafika zatrudnić
już nie tylko grafika ale nawet szerokość strony jest dostowana na 5 lat do tyłu
wygląda strasznie

0

:/ widziałem chyba ze 6 różnych wersji stron informujących o tym że wprowadzają nową wersję
już nawet zacząłem myśleć że nie zajmują się instalowaniem nowej wersji tylko tworzeniem nowej strony o tym informującej

w każdym razie wygląda to strasznie - mogliście chociaż jakiegoś grafika zatrudnić
już nie tylko grafika ale nawet szerokość strony jest dostowana na 5 lat do tyłu
wygląda strasznie

0

"Błąd systemu

Program wykonał nieprawidłową operację. Jeżeli uważasz to za słuszne, powiadom administratora tego systemu pod adresem [email protected]"

pomijajać to że widziałem ten komunikat już 10 razy co raczej dobrze nie świadczy o serwisie traktującym o programowaniu to raczej powinno być "Jeżeli uważasz to za niesłuszne"...

0

No tak, Coyote nie ustrzegł się od tradycyjnych już błędów dotykających bodaj każdą jedną "nową wersję" złożonej aplikacji. Można stanąć na głowie, a nowy serwis po wypuszczeniu i tak będzie nieco mulił i wysypywał się w losowo wybrany sposób. Nagle widocznych stanie się także milion problemów z użytecznością. Wszystkiego się samodzielnie -- albo w bardzo małej grupce -- po prostu nie przetestuje. A do pomocy rzadko ustawia się kolejka chętnych.

@trfgdfgfdgfd:
"Jeśli uważasz to za niesłuszne"? Nie, to by dopiero było bez sensu. W komunikacie chodziło chyba o to, że jeśli użytkownik uważa, że o takim błędzie należy powiadomić administrację -- to niech to zrobi. Nie chodziło o to, że "jeśli błąd jest zły". Każdy taki błąd (to jest nr 500?) jest zły i "niesłuszny". Komunikat faktycznie brzmi trochę niezgrabnie, powinno być raczej "jeśli uważasz to za stosowne".


Co do administracji / autorów Coyote'a (czyli w sumie... Adama?), to pisali już, że rozważają powrót starszej wersji. I bardzo dobrze. Narzekania użytkowników będą zawsze i często trzeba zignorować wrzuty (oraz wyłapywać konstruktywną krytykę), ale czasami warto po prostu zrobić szybki rollback. Szczególnie gdy serwis trapią jakieś poważniejsze problemy, choćby z wydajnością, i cholera wie ile potrwa ich rozwiązanie. Przez parę dni funkcjonowania serwisu można też wyłapać sporo bugów czy niedoróbek. Samo ich poprawienie może zająć tygodnie czy miesiące. Można to zrobić offline i potem uderzyć ponownie z już poprawionym Kojotem.

0

U mnie wszystko działa normalnie (a nawet szybciej na tej wersji !).
Stronka wygląda, jak na 2010 rok przystało...
Wolałbym, aby została :)

Edit: Czasami, naprawdę zwalnia... :(

0

widze, ze system sie rozruszyl- nie widze juz bledow.
Lecz jak na kazda zmiane, beda zale i czasami gratulacje.
Ogolnie mowiac- Adam- gratulacje. Kawal dobrej roboty. Nie wiem jakim cudem to sam zrobiles.
Jedyne co mi nie odpowiada, to szerokosc strony. Na moim podwojnym monitorze, to tylko pionowy kwadrat (strona glowna).
Druga sprawa to intuicyjnosc strony glownej. Menu na dole, w formie boxu. Mi osobiscie pasowalo w wczesniejszej wersji- w formie zakladek.
A poza tym, jeszcze raz.
http://csstacja.netserwer.pl/clubbersstacja/images/oklaski.gif

Ps.
Jak sie teraz osadza obrazki?

0

to ja dorzucę do siebie - to tych udziwnień w wyglądzie idzie się przyzwyczaić. top jest nieczytelny z deka-ok, całość taka trochę "dzika" ale to kwestia przyzwyczajeń. ale oskalpowanie szablonu do tej szerokości to czyste barbarzyństwo :/

0

Absolutnie nie wracać :) Zmiany są dobre, przecież nie można siedzieć na jednej skórce i tym samym silniku przez 10 lat.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0