Blokowanie przenoszenia do kosza

0

Kilka razy moja ocena tego co powinno wylądować w koszu różniła się od oceny moderatorów. Pisałem zatem odpowiedź, ale nie mogłem jej wysłać bo post był już w koszu. Pół biedy kiedy odpowiedź była krótka.
Czy jest możliwe dodanie funkcji: nie przenosić chwilowo do kosza bo właśnie odpowiadam ?
pozdrawiam

0

hm, wiele razy tak było, że ktoś zaczynał pisać, wątek został w między czasie przeniesiony do kosza, ale przy dodawaniu nie zostawało już sprawdzane gdzie jest temat - więc post dodawany został do kosza.

Pewnie szybkiej edycji używałeś?

co do propozycji opcji - w sumie myślę że to zbędny zamęt, chyba że się komuś będzie chciało taki bajer dodać [do szybkiej edycji - o ile to w ogóle tego przyczyna, ja tak przypuszczam] ;)

najlepiej to w wątkach o nic niemówiących tematach czy treściach nie odpowiadaj zbyt długo, bo prawdopodobnie właśnie wyląduje w koszu :P

0

rób tak jak ja Boguś, to jest przed dodaniem odpowiedzi odświeżaj sobie stronę =] od razu dowiesz się czy ktoś coś przed tobą nie dopisał i czy nie wywalili tematu =]

0

Używałem funkcji Odpowiedz a nie szybkiej edycji. Może prosta byłaby implementacja takiego rozwiązania, powstaje Przedsionek kosza, moderatorzy przenoszą posty do Przedsionka, Przedsionek nie jest zablokowany, po powiedzmy 30 minutach post z Przedsionka sam wędruje do kosza.
pozdrawiam

0

bezsens według mnie ten przedsionek

0

IMO tez bez sensu. Taka sytuacja zdarzyla mi sie moze 10 razy, na jakies 3000 postow, wiec to nie jest jakies czeste. Mnie osobiscie to nie irytuje. W ten sposob tylko powstaje wiekszy balagan w sciezce postu do kosza. Oprocz pytan: "gdzie polecial moj post", beda rowniez pytania: "a czemu do przedsionka, a nie od razu do kosza", itp.

0

A czemu by nie odblokować możliwości odpowiadania na tematy w koszu?

0

@johny_brava, mi sie też to rzadko zdarza. Ale parokrotnie odpowiedź była bardzo rozbudowana, połączona ze sprawdzeniem czy to działa i .. budziłem się z ręką w nocniku.
Jeśli nie chcecie odblokowywać odpowiadania do kosza, to może blokada mogła by zacząć działać po pewnym czasie ?
pozdrawiam

0

A co z tymi co się w tym 'pewnym czasie' nie wyrobią? Możliwość pisania w wątkach w koszu to generalnie pomyłka - w takim układzie istnienie kosza nie ma w ogóle sensu, przedstawicielom władz zaś pozostaje magiczna opcja usuń.

0

Kosz jest na pozbywanie się tematów. Działa jak ma działać - temat po usunięciu jest tylko do wglądu i tak, moim zdaniem, powinno zostać.

@down - Bez sensu zapamiętywać, kiedy ktoś podjął dodanie/edycję komentarza.. Najwyżej można dodać jakiegoś prostego ajax'ika, by podczas edycji powiadomił, że nie ma się co dalej wysilać, bo temat i tak zablokowano..

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0