[Propozycja] Zmiana zachowania po kliknięciu topicu

0

Witam, mam propozycję usprawnienia forum. Chodzi o to, żeby po kliknięciu tematu zamiast do pierwszego posta system przenosił nas do pierwszego nieprzeczytanego posta. Oczywiście dla osób które mają konto i są zalogowani.

0

jestem za. Przydałoby się

0

Absolutnie nie.
Natomiast zdecydowanie "za" przez jakiś dodatkowy link - np. w IPB pojawia się ikonka.. średni pomysł, ale o coś takiego mi chodzi.

Problem w tym, że Coyote nie trzyma dokładnie info kto co czytał - mała ikonka przy postach działa.. póki nam sesja nie wygaśnie - bo porównywana jest data posta i ostatniej wizyty.

Tak jak to robi phpBB [świetnie] czy IPB [średnio], to trzymanie w sporej tabeli co każdy user przeczytał - tabela jest sporych rozmiarów.
Należałoby pomyśleć nad jakimś optymalnym rozwiązaniem, bo sam pomysł jest zdecydowanie potrzebny temu forum.

0

A ja jestem na nie - imho wprowadziłoby to tylko lekki zamęt. Jak czytam jakiś temat i do niego potem wracam, to mniej więcej orientuję się, jaki był ostatni przeczytany przeze mnie post. Zbędna opcja, jak dla mnie.

Natomiast jakiś dodatkowy link, jak wspomniał Marooned - czemu nie.

0

Praktycznie na każdym forum poza 4p moje przeglądanie wygląda od listy "pokaż nowe posty po mojej ostatniej wizycie" - i tego mi właśnie brakowało na 4p, a to jest ściśle powiązane z tą propozycją.

0

Spoko, skoro faktycznie jest to związane z dużym rozrostem bazy to nie ma sensu się w to bawić. Wole żeby 4P mi śmigało szybko niż mieć bezpośredni dostęp do ostatniego posta.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0