Jaka jest zasada pojawiania sie reklamy HOME?

0

Bo jest to troche irytujace jak co 15 sek wyskakuej reklama, rozumiem mozna reklame przeczytac raz ale nie 30 razy na jednokrotnej wizycie.
poza tym jest ona tak widoczna powyzej ze nie wiem po co utrudniac zycie jeszcze.

0

faktycznie jest ona straszna.. nie wiem czy reklamodawcy mają wodę zamiast mózgu że myślą ze czymś takim przyciągną uwagę? Ale pamiętaj Glina że jest adblock w Firefoksie, w Operze też coś podobnego, a jeśli używasz IE to sam sobie jesteś winien :P

0

Straszne to jest uzywanie touchpada i nie moznosc trafienia w krzyzyk :P

0

Szczerze mowiac nie moge odpowiedziec na to pytanie bo nie mam takich informacji, ale to dziwne co mowisz. Oczywiscie sa jakies targety i kazdemu sie reklama pojawia z rozna czestotliwoscia, ale pozostali tez maja takie problemy?

0

Adam: bez adblocka nie da się przeglądać forum

0

Adam: ja nie mam żadnych reklam, a żadnych adblocków nie włączałem.

0

No ja podobnie jak Coldpeer, tzn. reklamy mam, ale rzadko, raz wyskoczy, informacja w cookies zostaje zapisana i tyle.

0

Ja z kolei reklamę widzę raz na 'ruski rok', jak to mówią.. Nie posiadam adblocków jak Coldpeer, a reklamę ostatnio to chyba w styczniu miałem przed sobą - nie żeby mi ich brakowało, ale to w końcu one przynoszą pieniążki w tym serwisie.

0

to ja powiem tak - zależy od dnia - jest dzień, gdzie mam w 10 okienkach pod rząd a są dni, gdzie nie ma nawet banera z reklamą.

BTW jak mi się rozłoży reklama (nie wiam jak się nazywają - te co trzeba zamykać X) to nawet jak ją zamknę i tak mam zablokowany dostęp do strony, tzn nie raguje na klikanie tam, gdzie była reklama i albo trzeba F5 do skutku albo kombinować (przewijać, żeby interesujące miejsce było tam, gdzie nie było reklamy)

0

Misiek, jaka przeglądarka i plugin do Flasha? Mi pod FireFox 2.0.0.2 jakoś chodzi. Ale kiedyś też miałem takie problemy. Zniknęły chyba po zainstalowaniu najnowszej wtyczki flashowej. A z reklamami ogólnie to u mnie też zależy od dnia, ale nachalne jakoś strasznie nie są. Znam kilka serwisów, które naprawdę potrafią do białej gorączki doprowadzić...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0