[C++] Obsługa programu

0

Witam!

Mam drobny problem.
chcĘ zrobić program, który po wpisaniu danych do niego dało by rade robić coś w innym programie. Być może nie zrozumiale to napisałem więc postaram się poprzeć przykładem.

Np. mój program ma otwierać MS Worda (po wipisaniu np. literki "o") i gdy się otworzy Word to program się spyta o funkcje które ma wykonać, czyli np. Nowy dokument (literkę "N" trzeba wpisać by w wordzie powstał nowy dokument) itp.

I teraz moje pytanie. Czy da siecoś takiego zrobić w kilkudziesięciu linijkach (80 -300). Jak się połączyć z odpowiednim programem np. MS Office znając jego ścieżkę dostępową. I jeżeli by ktoś mnie mógł nakierować jak taki program zrobić będe zobowiązany

0

Nie wiem czy bobrze mowie ale w Delphi 6 enterprice byl zestaw komponentow wiec pewnie w C++ builderze tez cos takiego bedzie

0

Do d**y z komponentami ;P.
Zagadnienia, które będą Ci potrzebne do wykonania tego zadania to pobieranie uchwytów okien oraz wysyładnie odpowiednich komunikatów do okien odpowiadajacych danej funkcji (przycisków), przynajmniej ja tak bym to sie za to zabierał.
Moze być jednak problem wynikajacy z róznych konfuguracji paska narzedzi i knefli na nim ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1